0

Nepatogi tiesa

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,59 €*
Sutaupote: 4.60 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nepatogi tiesa

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786094801419

2020-11-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepatogi tiesa" aprašymas

Jungtinės karalystės žvalgyboje dirbęs ir vėliau rašytojo keliu pasukęs John Le Carré savo romane „Nepatogi tiesa“ narplioja įtemptą šnipų istoriją. Autoriaus knygos apie slaptas žvalgybininkų operacijas jau spėjo išpopuliarėti visame pasaulyje, o John Le Carré laikomas „šnipų romanų“ klasiku.

Romane „Nepatogi tiesa“ vystomi įvykiai prasideda 2008-tais metais. Jungtinės Karalystės užsienio reikalų ministras bei jo paslaptingas draugas siejamas su JAV žvalgyba pradeda operaciją Gibraltare. Oficialiai teigiama, kad prieš teroristus nukreiptos misijos „Laukinė gamta“ tikslas yra sučiupti vyrą, kuris su džihadistais sudaro sandorius dėl didelės vertės ginklų įsigijimo. Operacija tokia slapta, kad apie ją nežino net asmeninis užsienio reikalų ministro sekretorius. Paslaptimi lieka ir jos rezultatai.

2011-tais metais į nemalonę patekęs specialiųjų pajėgų karys perduoda paslaptingą žinutę. Kyla klausimas ar “Laukinė gamta” buvo sėkminga operacija, kaip ją bandoma parodyti, ar visgi įvyko kruopščiai slepiama tragedija? Tiesą išsiaiškinti bandys du ministerijos tarnautojai. Vienas jų jau išėjęs į pensiją. Herojiškumu abu netrykšta, tačiau galvoje sukasi mintis: jei blogiui triumfuoti tereikia, kad sąžiningi žmonės užmerktų akis, ar įmanoma tylėti?

John Le Carré šnipų romane „Nepatogi tiesa“ provokuoja, neleidžia skaitytojams atsikvėpti, stulbinamai detaliai vaizduoja, kas vyksta už uždarų žvalgybos pasaulio durų ir iki pat knygos pabaigos geba išlaikyti įtampą.

John Le Carré gimė 1931-ais metais. Tikrasis jo vardas yra David John Moore Cornwell. Rašytojas Šveicarijos Berno universitete studijavo užsienio kalbas. 1950-1960 metais autorius dirbo Jungtinės Karalystės žvalgyboje. Trečiasis rašytojo romanas apie šnipus „Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir lyg šiol yra vienas žinomiausių jo darbų. Knyga, kaip ir daugelis kitų, buvo ekranizuota. Po šio romano sėkmės John Le Carré paliko tarnybą saugumo struktūrose ir ėmė rašyti romanus. 2008-tais metais leidinys „The Times“ įtraukė John Le Carré į penkiasdešimties geriausių britų autorių nuo 1945-ųjų metų sąrašą. Autorius yra parašęs daugiau nei dvidešimt skaitytojų ir kritikų palankiai sutiktų knygų (į lietuvių kalbą išversti romanai „Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio“, „Šnipų palikimas“, „Bastūnas, kareivis, siuvėjas, šnipas“). Bent dešimt autoriaus kūrinių buvo ekranizuoti.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Nepatogi tiesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepatogi tiesa, kurią skaitytojams dovanoja John le Carre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John le Carre su knyga Nepatogi tiesa jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepatogi tiesa patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John le Carre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepatogi tiesa palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepatogi tiesa" perkama kartu