0

Nepažįstamas venecijietis

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-10-22 Virgis

Įsigijau ir perskaičiau per porą vakarų, geras, tikrai geras detektyvas ...

Informacija

Nepažįstamas venecijietis

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 290
  • ISBN ar kodas: 9986-745-99-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nepažįstamas venecijietis" aprašymas

Komisaro Gvido Brunečio viltys pailsėti su šeima kalnuose žlunga Margeroje aptikus siaubingą radinį - kūną visiškai sužalotu veidu. Brunetis ieško žmogaus, galinčio atpažinti palaikus, tačiau atsimuša į tylos sieną. Galiausiai sulaukia skambučio iš asmens, žadančio su-teikti reikiamos informacijos. Nė nakčiai nepraėjus komisaras susi- duria su dar viena bauginama ir akivaizdžiai beprasmiška mirtimi.

"Komisaras Brunetis, labiausiai charizmatiškas šiuolaikinės Europos seklys, išardo korupcijos skruzdėlyną. Išbaigtas, sukrečiantis kūrinys."
Guardian

"Čia - turistams nepažįstama Venecija... Puikiai sudėta, stilingai papasakota istorija apie tai, kaip Venecijoje daromi nusikaltimai. Joks kelionių agentas jos nerekomenduotų."
Julian Symons

"Venecija, tikra erinija, gražuolis miestas, kur viskas yra anaiptol ne taip, kaip atrodo."
Ms. London

"Nuslysta kaip motorinė gondola."
Oxford Times

Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė

2013-10-22

Įsigijau ir perskaičiau per porą vakarų, geras, tikrai geras detektyvas ...

2013-10-15

Donna Leon - tikra detektyvo klasika!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Nepažįstamas venecijietis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nepažįstamas venecijietis, kurią skaitytojams dovanoja Donna Leon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donna Leon su knyga Nepažįstamas venecijietis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nepažįstamas venecijietis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donna Leon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nepažįstamas venecijietis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nepažįstamas venecijietis" perkama kartu