⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį

Kaina: 5,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį" aprašymas

Knyga „Nepažįstamasis ant tilto: mano kelionė iš nevilties į viltį“ – tai nusižudyti ketinusio jaunuolio memuarai apie tai, kaip jis buvo išgelbėtas ir apie gyvenimą su psichine liga. Įkvepianti ir jaudinanti istorija kviečia iš naujo įvertinti viską, ką žinote apie žmogiškumą.

2008 metais dvidešimtmetis Jonny Benjamin stovėjo ant Vaterlo tilto per Temzę ketindamas nušokti. Prie jo sustojo nepažįstamas žmogus. Pastebėjęs Jonny ketinimus, jis pradėjo kalbinti vaikiną ir pakvietė drauge išgerti kavos. Šis paprastas veiksmas pakeitė Jonny gyvenimą.

2014 metais Jonny pradėjo specialią nepažįstamojo paieškos kampaniją – pasirodė trumpas vaizdo klipas, kurį netrukus jau rodė TV kanalai. Susidomėję išskirtine istorija šias paieškas stebėjo ir rezultatų laukė daugiau nei 319 milijonų žmonių visame pasaulyje. Kai nepažįstamasis, kurio vardas Neil Laybourn galiausiai buvo surastas, Jonny su juo vėl susitiko ir nuo to laiko jiedu tapo draugais.

Knyga „Nepažįstamasis ant tilto: mano kelionė iš nevilties į viltį“ – tai pasakojimas apie kelionę, kurią Jonny įveikė, kad išsiaiškintų, kas apskritai jį atvedė ant to tilto ir kaip jam toliau gyventi su savo diagnoze – šizoafektiniu sutrikimu. Tą kelionę Jonny ėjo ir asmeniškai, ir viešai, beieškodamas savo geradario.

Ištraukos iš Jonny dienoraščių, kuriuos jis rašė nuo trylikos metų, paverčia knygą „Nepažįstamasis ant tilto: mano kelionė iš nevilties į viltį“ labai asmeniškais memuarais ir išskirtine istorija apie gyvenimą su psichine liga.

Jonny Benjamin buvo įvertintas kaip aktyvus visuomenės veikėjas, padaręs didžiulę įtaką keičiant psichinių ligų suvokimą ir kultūrą. Po knygos „Nepažįstamasis ant tilto“ pasirodymo Jonny ir jo gelbėtojas Neil drauge ėmė lankytis mokyklose, ligoninėse, kalėjimuose ir įvairiose kitose vietose - čia bendraudami su žmonėmis ir pasakodami savo istoriją jie siekia įveikti psichinių ligų stigmą ir atvirai kalbėti apie savižudybių prevenciją. 2017 metais jie drauge bėgo Londono maratoną.

„Mano pasaulyje žodis „įkvepiantis“ yra pernelyg nuvalkiotas, tačiau Jonny Benjamin tikrai nusipelno tokio apibūdinimo.“
Jungtinės Karalystės Kembridžo hercogas princas Viljamas

„Šie jaudinantys memuarai, į kuriuos įtrauktas ir autoriaus gelbėtojas Neil Laybourn yra įkvepianti istorija apie tai, kaip Jonny Benjamin tapo aktyvistu, kalbančiu apie psichinės sveikatos problemas.“
Sunday Express

„Jo darbai ir knyga parodo, kad nenustojant kalbėti apie psichines ligas ir suteikiant tokią galimybę kitiems, galima labai daug pakeisti.“
Happiful

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė


  • Autorius: Jonny Benjamin, Britt Pfluger
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442957

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį", Britt Pfluger, Jonny Benjamin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Britt Pfluger, Jonny Benjamin su knyga "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Britt Pfluger, Jonny Benjamin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį" perkama kartu