0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepažįstamosios malda

  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 7.80 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nepažįstamosios malda


2021-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nepažįstamosios malda" aprašymas

Romanas "Nepažįstamosios malda" - tai istorija apie jauną amerikietę, kuriai kelionė į Jeruzalę padeda suvokti, kad negalima gyventi praeitimi. Jaudinanti istorija apie meilę, netektį, gebėjimą atsitiesti ir džiaugsmą dovanoti save kitiems.

Prieš metus Amanda Vans kartu su vyru baigė įrengti kambarį netrukus gimsiančiam kūdikiui. Tačiau šiandien tas kambarys tuščias - kaip ir Amandos širdis. Vaiko netekties skausmą išgyvenanti moteris niekaip negali atsigauti. Ji šalinasi žmonių, jai sunku bendrauti su vaikus auginančia vyro sesers šeima. Kol kas Amanda negali grįžti ir į savo senąjį darbą - dirbti slaugytoja naujagimių skyriuje jai be galo sunku. Padėtį dar labiau apsunkina santykiai su vyru, Amanda jaučia, kad juodu tolsta vienas nuo kito.
Tad netikėtas kaimynės Emilijos prašymas lydėti ją kelionėje į Izraelį moteriai pasirodo kaip galimybė bent laikinai pabėgti nuo savo gyvenimo. Nepaprastas aplinkybių sutapimas lemia, kad jaunosios amerikietės kelionė į Jeruzalę tampa atsaku į nepažįstamos moters maldą. Tačiau ar į jos pačios maldas bus atsakyta? Ar jos gyvenimas pasikeis?

Iš anglų kalbos vertė Vilma RinkevičiūtėParašykite atsiliepimą apie "Nepažįstamosios malda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Davis Bunn parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nepažįstamosios malda, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nepažįstamosios malda aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nepažįstamosios malda už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nepažįstamosios malda? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Davis Bunn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nepažįstamosios malda" perkama kartu