0

Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika)

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 2,39 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 1.10 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786090306444

2021-01-31 2.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika)" aprašymas

Netikėtas princo paveldėtojas!

Vienai nakčiai atsikračiusi baimės, kuri lydi nuo pat vaikystės, turtinga atsiskyrėlė Trela Sauveterė pasiduoda geidulingai aistrai.... ir netikėtai pastoja! Bet kokia kaina vengianti viešumos mergina nenori, kad apie tai kas nors sužinotų... net jos kūdikio tėvas.

Tačiau kai bulvarinėje spaudoje pasirodo nuotrauka, kurioje vieną iš dvynių seserų aistringai bučiuoja vyras, į skandalą įtraukiamas ir Elazaro sosto paveldėtojas princas Chavjeras. Jis padarys viską, kad netikėtai pradėtas kūdikis atitektų jam – jei reikės, net pagrobs Trelą! Princo Chavjero sūnus privalo tapti teisėtu paveldėtoju, o jis pats neatsisakys malonumo priversti Trelą tapti jo karališkąja nuotaka!

Ankstesni keturių knygų serijos Nepamirštamos moterys romanai:

1. Dani Collins. Būk mano, Andželika
2. Dani Collins. Vesiu tave, Sinija
3. Dani Collins. Susižadėję ir... įsimylėję

Parašykite atsiliepimą apie "Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija "Svajonių romanai"

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Dani Collins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dani Collins su knyga Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dani Collins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Neplanuotas paveldėtojas (Jausmų egzotika)" perkama kartu