0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nepramintuoju taku

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 4.80 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-28 Aistė

Esu nemažai perskaičiusi, ši tikrai verta laiko ir savo vietos namù bibliotekoje. Manau, dar ne kartà atsiversiu.


2021-12-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepramintuoju taku" aprašymas

Susidūrimas su problemomis ir jų sprendimas yra skausmingas procesas, kurio daugelis mūsų stengiasi išvengti, tačiau vengimas sukelia dar didesnį skausmą ir neleidžia tobulėti nei intelektualiai, nei dvasiškai.

Remdamasis ilgamete savo profesine patirtimi, visame pasaulyje žinomas psichiatras dr. M. Skotas Pekas (M. Scott Peck) siūlo būdus, kurie padeda pasiekti aukštesnį savęs pažinimo lygį, t. y. drąsiai pripažinti savo problemas ir iškentėti pokyčių keliamą skausmą.

Garsiausioje savo knygoje „Nepramintuoju taku“ jis aptaria nuoširdžios meilės ryšių prigimtį, moko atpažinti tikrąją tarpusavio santykių darną, atskirti priklausomybę nuo meilės, tapti jautresniems auklėjant vaikus ir būti atsakingam pačiam už save.


„Nepramintuoju taku“ – fenomenali knyga, mokiusi keistis jau ne vieną kartą. Išversta į 23 kalbas, vien JAV ir Kanadoje parduota daugiau nei 7 milijonų egzempliorių tiražu, išbuvusi „New York Times“ bestselerių sąraše daugiau kaip 13 metų – ji gali pakeisti ir jūsų gyvenimą.M. Skotas Pekas yra vienas žymiausių autoritetų religijos ir mokslo, ypač religijos ir psichologijos, sąsajų klausimais.1992 m. Amerikos psichiatrų asociacija pripažino jo – pedagogo, tyrinėtojo ir klinicisto – išskirtinius nuopelnus psichiatrijos mokslui. Antroji, naujausia šio autoriaus knyga - "Melo žmonės".

Iš anglų kalbos vertė Marija Rubaževičienė

  • Autorius: Morgan Scott Peck
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023523

2021-03-28

Esu nemažai perskaičiusi, ši tikrai verta laiko ir savo vietos namù bibliotekoje. Manau, dar ne kartà atsiversiu.

2020-12-23

Esminė knyga, kuri turėtų būti kiekvieno žmogaus bibliotekoje. Iš ties savotiškas gyvenimo vadovėlis.

2020-04-20

2019-06-24

Turtinga turiniu knyga. Parašyta, kai dar nebuvo tuščio "self-help" knygų bumo, kuriame dabar tarpstame. Įdomios, unikalios įžvalgos, įtraukiančios pacientų atvejų analizės. Labai rekomenduoju tiems, kas ieško gilesnio savęs, aplinkos pažinimo bei paskatinimo ryžtis tikriems pokyčiams, palengva, be jokių šiandienos "magijų" kurios "užboostin'a" 1-3 d. ir palieka vėliau tave tuščią.

2018-10-24

Puiki knyga !
Kai daug perskaitai-tampi išrankus. Bet ši knyga tikrai verta dėmesio.
Rekomenduoju norintiems ne paviršutiniškų skaitaliukų,bet pasiryžusiems keisti savo vidinį pasaulį, dar giliau pažinti save,sužinoti ir pamąstyti apie tai iš kur kyla problemos (ir ne tik)

Parašykite atsiliepimą apie "Nepramintuoju taku"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Morgan Scott Peck parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nepramintuoju taku", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nepramintuoju taku" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nepramintuoju taku" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nepramintuoju taku"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Morgan Scott Peck tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nepramintuoju taku" perkama kartu