0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar


2021-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar" aprašymas

Meditacijos ir sąmoningumo mokytojo Jack Kornfield knyga „Nėra kito laiko kaip ši akimirka: kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar“ neša nesenstančią žinutę: mes galime būti laimingi ir laisvi bet kurią akimirką, nesvarbu, kokios tuo metu yra aplinkybės. Tai įmanoma tiek didelių gyvenimo pokyčių laikotarpiu, tiek ramiais periodais. Tiesą sakant, kai stoja sunkmetis ar gyvenimas kupinas liūdesio, – pats geriausias momentas atverti savo protą ir širdį bei pasisemti vidinės drąsos, sąmoningumo ir užuojautos jėgos. Ir nėra kito tokio laiko, kaip tik ši akimirka.

Šiuolaikiniame pasaulyje klesti netikrumas ir baimė, didėja beviltiškumo jausmas, smurto protrūkiai. Jack Kornfield balsas kritiškas, bet motyvuojantis keistis. Jo pasakojimai, praktikos ir meditacijos leidžia pamatyti aiškesnį pasaulio vaizdą. Knygos kūrėjas parodo mums, kaip išgyventi vidinę ramybę, laisvę ir džiaugsmą, o tada reaguoti į sunkmetį prasmingai, su meile ir gerumu.

Knygoje „Nėra kito laiko kaip ši akimirka: kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar“ surinkti mokymai įkvepia mus transformuotis ir pažadinti širdį pasauliui. Jie parodo, kad užuojauta galime atsispirti neapykantai, išlaikyti pagarbą ir apsaugoti pažeidžiamus žmones. Įgavę išminties, vietoje godumo, baimės ir neišmanymo, galime pasirinkti dosnumą, orumą ir pagarbą.

Kiekviename skyriuje pateikiamas kelias į kitokio pobūdžio laisvę – laisvę nuo baimės, laisvę pradėti gyvenimą iš naujo, mylėti, būti savimi ir būti laimingam. Keliai veda mus į aktyvius, pokyčius sukeliančius veiksmus, įtraukiančius protą, širdį ir dvasią.

Knyga „Nėra kito laiko kaip ši akimirka: kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar“ skirta tiek pradedančiam savęs paieškos kelią, tiek pažengusiam meditacijoje skaitytojui.

Jack Kornfield budizmo mokėsi Tailando, Indijos ir Birmos vienuolynuose. Nuo 1974-tų metų jis dėsto meditaciją tarptautiniu mastu ir yra vienas pagrindinių mokytojų, supažindinančių Vakarus su budizmo sąmoningumo praktika. 1967-tais metais baigęs Dartmuto koledžo Azijos studijas, Jack Kornfield įstojo į Taikos korpusą ir dirbo atogrąžų medicinos komandoje Mekongo upės slėnyje. Jis susipažino ir studijavo pas budizmo meistrą Ven.
Grįžęs į JAV Jack kartu su bendraminčiais įkūrė meditacijos centrą. Bėgant metams, jis dėstė viso pasaulio mokymo centruose ir universitetuose bei vedė tarptautinius budizmo mokytojų susitikimus. Jack Kornfield turi klinikinės psichologijos daktaro laipsnį.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė


  • Autorius: Jack Kornfield
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, minkšti virtšeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690846

Parašykite atsiliepimą apie "Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Jack Kornfield parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jack Kornfield tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nėra kito laiko kaip ši akimirka. Kaip rasti laisvę, meilę ir džiaugsmą ten, kur esate dabar" perkama kartu