0

Nereikalingas šuniukas

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 2,09 €
Knygyne: 4,19 €*
Sutaupote: 2.10 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nereikalingas šuniukas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090134849

2.09 In stock
Į krepšelį
Aprašymas


„Nereikalingas šuniukas“ – jautri vaikams skirta istorija, apie mažai šeimos dėmesio sulaukiantį judrų augintinį ir naująją jo draugę, tiesiog dievinančią šunis.


Zoja be proto myli gyvūnus, tačiau jau ilgą laiką neturi augintinio  – nuo tada, kai mirė ankstesnis jos geriausias draugas. Vieną dieną keliaudama namo iš mokyklos, ji parke pastebi puikiai prižiūrėtą Berno zenenhundą Skautą. Skautas gyvena su keturmečio Džeko šeima Zojos kaimynystėje.


Zoją neramina, kad šis didelis, judrus ir gyvybingas šuo negauna pakankamai dėmesio. Jis retai išeina pasivaikščioti ir pramankštinti savo didžiules letenas. Ji pasisiūlo kaimynams pavedžioti šunį parke, o darbais apsivertusi naujakūrių kaimynų šeima dėl to tik džiaugiasi. Ilgainiui Zoja ir Skautas tampa neišskiriami bičiuliai. Mergaitė supranta, kad tai ne jos šuo, todėl negali pasiimti jo pas save. Tačiau kaip padėti Džeko šeimai ir šuneliui, kad jie praleistų daugiau laiko kartu?


Holly Webb ilgą laiką dirbo vaikų knygų redaktore ir tik vėliau nusprendė pati imtis plunksnos. Dabar jos parašytų kūrinių sąrašas įspūdingas -  virš šimto pavadinimų! Nepaprasto skaitytojų susidomėjimo sulaukė jos serija, skirta įvairioms istorijoms apie gyvūnus. Tai knygelės, jautriai pasakojančios apie geriausių žmogaus draugų išgyvenamas emocijas - skausmą, liūdesį ir džiaugsmą.  Mažieji skaitytojai galės susipažinti su bename katyte, kurią išgelbės mažoji Liusė, taip pat su kalyte Rina, kuri leidžiasi ieškoti pas tėtį išvykusios šeimininkės. Drąsūs ir savarankiški katinai bei žmogiškus jausmus išgyvenantys šunys – daugiau nei trijų dešimčių knygų serijos „Gyvūnų istorijos“ herojai. Viena iš šių istorijų – jautrus pasakojimas apie Skautą knygelėje „Nereikalingas šuniukas“.


„Daug skaitytojų domisi, iš kur aš semiuosi įkvėpimo. Tikriausiai šio klausimo rašytojai bijo labiausiai. Jis sunkus dėl to, kad į jį nėra vieno paprasto atsakymo, kaip kad „radau idėją knygai po lova“. Knygas įkvepia gausybė dalykų. Kartais gerą mintį pamėtėja kas nors kitas … ir tada rašytojui belieka atlikti likusį darbą… [Idėjų semiuosi] iš daugybės šaltinių. Pavyzdžiui, mano istorijoms apie gyvūnus puikiai tiko mano pačios augintiniai. Kitos idėjos ateina iš laikraščių, tikrų įvykių, draugų pasakojamų istorijų. Šiuo metu rašau knygą apie Pirmąjį pasaulinį karą. Ir nors siužetas pagrįstas tikrais įvykiais, man vis dėlto teko išgalvotį šeimą, apie kurią pasakoju“, – kūrybos subtilybėmis dalinasi Holly Webb.


Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu