⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje

Kaina: 4,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje" aprašymas

Knygoje aprašoma marginalinių visuomenės grupių (elgetų, valkatų, plėšikų) gyvenimo būdas, vidinė struktūra, vieta visuomenėje, ryšys su kitomis visuomenės grupėmis. Tyrimo objektas yra elgetos, valkatos ir plėšikai. Pirmajame knygos skyriuje analizuojami elgetos dviem - pačių elgetų ir visuomenės - aspektais. Antrasis knygos skyrius skirtas valkatoms. Jis parašytas daugiausia remiantis valkatų gyvenimo aprašymais, buvusiais jų trėmimo bylose. Trečiajame knygos skyriuje nagrinėjamos plėšikų gaujos. Analizuojama gaujų sudėtis bei struktūra, gaujų narių tarpusavio santykiai ir kriminalinis stilius. Aptariama plėšiko karjera, nusikaltimams palanki aplinka - kriminalinė infrastruktūra, be kurios neįmanoma sėkminga nusikaltėlių veikla.


  • Autorius: Rima Praspaliauskienė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986340713

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Rima Praspaliauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rima Praspaliauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nereikalingi ir pavojingi: XVIII a. pabaigos-XIX a. pirmosios pusės elgetos, valkatos ir plėšikai Lietuvoje" perkama kartu