0

Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 502
  • ISBN ar kodas: 9789986167501

2020-10-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš" aprašymas

Čia, žemėje, mes gyvename kelis gyvenimus.

Nelengva. Psichologiškai aiškinant, gimę mes esame daugybė laisvų dalelių.

Augti - rinkti tas daleles į krūvą, tikintis tapti vientisu žmogumi.


Finn Skårderud (Finas Skorderudas, g. 1956 m.) - žinomas norvegų psichiatras, kultūrologas, kino kritikas, keliolikos knygų autorius. Garsiausia jo studija - "Nerimas. Kelionės po modernųjį Aš", ji išversta į daugelį kalbų.

Regisi, kad nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, dėl vaikų ir artimųjų, dėl savęs - kad esame ne tokie, kokus mus nori matyti, kad kažko nesugebame ar nepateisiname kieno nors vilčių. Anot Skårderudo mus kamuoja kūno, proto, dvasios, tarpusavio santykių nerimas. Nuolatinis noras būti pripažintiems, meniškasis narcisizmas, protingo vaiko nerimas, gėda ir baimė, nemiga įvardijami pasitelkiant teorinę kalbą ir mokslines įžvalgas. Tačiau kartu - tai ir romanisto plunksnos verti siužetai apie Kafką, Strindbergą, Giacometti, pacientų istorijos susipina su Rilke'ės, Freudo, Julios Kristevos ar Susan Sontag mintimis.


"Nerimas. kelionės po modernųjį Aš" - tai visuomenės ir kiekvieno mūsų sielos studija, paremta ir autoritetais, ir autoriaus pacientų išgyvenimais. Tai studija, padedanti pažvelgti į pačias nerimo gelmes, kad iš jų išnirtume saugesni ir ramesni.


Iš norvegų kalbos vertė Aušra Bagočiūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Finn Skarderud parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Finn Skarderud tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nerimas. Klajonės po modernųjį Aš" perkama kartu