0

Nerimo knyga

  • Nuolaida knygai -33%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (33%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nerimo knyga

  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786098222227

2020-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nerimo knyga" aprašymas

Portugalų poetas ir prozininkas Fernando Pessoa (1888–1935) – mįslinga asmenybė, neprilygstamas tapatybių kūrėjas. Jis išgalvojo ir Bernardą Soarešą, kuriam patikėjo didžiojo savo sumanymo – „Nerimo knygos“ – autorystę. Šis kūrinys buvo surinktas po rašytojo mirties iš jo paliktų sunkiai įskaitomų rankraščių. Pirmąkart pasirodžiusi tik1982 metais, „Nerimo knyga“ tapo vienu iš pamatinių portugalų literatūros kūrinių. Ji apibūdinama kaip antiknyga, kaip literatūra anapus literatūros, kaip veikalas be rėmų ir be ribų. Joje F. Pessoos talentas iškyla visa didybe.

Bernardas Soarešas – niekuo neišsiskiriantis tarnautojas, slampinėtojas po Lisaboną. Jis sėdi prie stalo, nepriekaištingai tvarko sąskaitas ir kalba nerimasčių litanijas Nepaguodžiamųjų Guodėjai. Lisabonos ir jo sielos tikrovės susikerta, susilieja, susipina, o Soarešas stengiasi viską fiksuoti su apskaitininko skrupulingumu. Tai intymūs išpažinimai, ties bravūros ar parodijos riba balansuojantys giliaminčiai apmąstymai, grynosios poezijos proveržiai, vaikystės prisiminimai. Postmodernizmas gerokai prieš postmodernizmą. Absurdo teatras iki absurdo teatro. Čia daug kas trikdo, glumina, stulbina, baugina. Kelia nerimą. „Nerimo knyga“!

"Vienas iš ryškiausių moderniojo pasaulio tekstų."
Nicholas Lezard, Guardian

"Vienas iš didžiausių dvidešimtojo amžiaus literatūros talentų... Ši nuostabi knyga – šedevras."
John Lanchester, Daily Telegraph

"Nepaprasta, apsėdanti sapnų, autobiografinių miniatiūrų, literatūros teorijų šukių mozaika. Kur tik mesi žvilgsnį, rasi „turtingas valandas“ ir viliojančias gelmes.
George Steiner, Observer

"Tai unikalus šedevras, nes Vakarų literatūroje nėra nieko panašaus… „Nerimo knyga“ buvo skrynioje, kuri galėjo likti neatidaryta. Ačiū dievams, kad taip neatsitiko."
Paul Bailey, Independent

Parašykite atsiliepimą apie "Nerimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nerimo knyga, kurią skaitytojams dovanoja Fernando Pessoa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fernando Pessoa su knyga Nerimo knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nerimo knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fernando Pessoa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nerimo knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nerimo knyga" perkama kartu