⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nerimstanti banga

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nerimstanti banga" aprašymas

„Nerimstanti banga“ – JAV senatoriaus ir politinės garsenybės John McCain atsiminimai. Knygoje autorius apmąsto savo politinę karjerą, gyvenimą ir tai kas jame buvo svarbiausia.

Autorius šią knygą parašė žinodamas, kad serga vėžiu ir laiko šiame pasaulyje liko visai nedaug. Tai tarsi savotiškas noras pasišnekėti su mylėtos šalies piliečiais. Senatorius su pasimėgavimu prisimena savo metus Senate, istorinę kovą JAV prezidento rinkimuose, kur jis 2008-tais metais susigrūmė su Barack Obama. Taip pat jis pamena savo „kryžiaus žygius“ dėl demokratijos ir žmogaus teisių Rytų Europoje bei Viduriniuosiuose Rytuose.

Politikas prisimena įdomiausius darbo metus valstybinėse tarnybose bei darbą su kita Senato legenda Edward M. Kennedy. Senatorius McCainas skaitytojams primena savo nesutarimus su keliais prezidentais ir neprieštarauja tam tikriems prezidento Trumpo pareiškimams bei vykdomai politikai. Tuo pačiu jis piešia JAV viziją, kuri prasilenkia su dabartinio prezidento politika. Senatorius aktyviai dalyvavo debatuose dėl JAV karo bei taikos politikos, savo nuomone ir pasisakymais nebijojo rizikuoti prarasti populiarumą.

Knygoje „Nerimstanti banga“ daug pasakojama apie autoriaus karjerą, pozicijas įvairiais klausimais, sutiktus politinius lyderius ir sprendimus, su kuriais susidūrė, kuriems prieštaravo ar palaikė. Autorius pasakoja apie savo šeimą, jausmus, ligos diagnozę ir ateities viltis. Net jei pats neturi galimybių tos ateities pamatyti. Nevengia nagrinėti įvairių klausimų, pvz., ar JAV pasimokė iš savo istorijos bei klaidų.

Tai galingas istorijos šaltinis pagrįstas tiesiogine ilgamečio senatoriaus patirtimi. John McCain dalyvavo sprendžiant daugybę visuotinai svarbių klausimų.

John McCain gimė 1936-tais metais. Mokslus baigė JAV karinėje jūrų pajėgų akademijoje. Vietnamo karo metu buvo paimtas į nelaisvę, kurioje praleido 6 metus. Nelaisvėje vyras patyrė kankinimus ir dėl jų visą gyvenimą turėjo sveikatos problemų. Į politinę veiklą John McCain įsitraukė 1981-ais metais. Į Senatą pirmą kartą jis buvo išrinktas 1987-tais metais ir vėliau buvo penkis kartus perrinktas. Senatorius mirė 2018 metais būdamas 82 metų. John McCain visada palankiai pasisakė Lietuvos klausimais, rėmė nepriklausomybę, vėliau prisidėjo prie paramos mūsų šaliai bei gynybai. Už nuopelnus Lietuvai senatorius buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė


  • Autorius: John McCain, Mark Salter
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 17x24
  • ISBN ar kodas: 9789955267157

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nerimstanti banga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

John McCain, Mark Salter pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nerimstanti banga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nerimstanti banga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nerimstanti banga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nerimstanti banga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John McCain, Mark Salter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nerimstanti banga" perkama kartu