0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 7.21 SoldOut
Knygos "Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD)" aprašymas
Knyga "Nes nežinojau, kad tu nežinai" kuria išsamų menininko portretą: primenama giminės istorija, bohemiška tėvų namų atmosfera, jaunystė Brode ir pirmasis ansamblis "Aisčiai". Tai pamatai, ant kurių išaugo Kernagio dainuojamoji poezija, "Kabaretas tarp girnų", Dainos teatras, programos Palangos "Anapilyje" ir kt. Knygoje prabyla pats Kernagis, jo artimieji, draugai ir kolegos. Autorė, sumaniai naudodama pokalbių įrašus, leidžia knygos "herojams" kalbėti pirmuoju asmeniu, kuria savotiškus dialogus, restauruoja situacijas, todėl atsiminimų knyga skaitoma tarsi intriguojantis romanas. Per artisto gyvenimą atskleidžiama ir plati to laiko kultūrinė Lietuvos panorama. Be jau minėtų pokalbių įrašų, naudojama ir daugiau archyvinės medžiagos: laiškai, laikraščių interviu, straipsniai, dokumentai. Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, dedamas stilizuotas Vytauto Kernagio Vilniaus žemėlapis bei kompaktinė plokštelė su autorės išsaugotais 1983-1985 metų koncertiniais kabareto "Tarp girnų", Dainos teatro įrašais bei dar niekur nematytais 1989-1991 metų vaizdo įrašais.

Artisto Vytauto Kernagio kūryba tapo neatskiriama jo amžininkų gyvenimo dalimi. "Iki skausmo pažįstamos" dainos ir "beprotiškai fantastiškas" renginių vedėjas. Ar jis iš tikrųjų buvo amžinai linksmas, savimi pasitikintis, sąmoju trykštantis - ar tai buvo jautraus menininko šarvas? Neatimkime iš artisto jo vaidmens, bet ir pažinkime jį tokį, kokį matė šeima, bendraklasiai, bičiuliai. Knygoje "Nes nežinojau, kad tu nežinai" galima paklajoti po Vytauto Kernagio gyvenimą - jis pats bus šitų klajonių vadovas ir komentatorius.

Rūta Oginskaitė

  • Autorius: Rūta Oginskaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 565
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986167334

Parašykite atsiliepimą apie "Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Rūta Oginskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Oginskaitė su knyga Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Oginskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nes nežinojau, kad tu nežinai. Knyga apie Vytautą Kernagį (su CD)" perkama kartu