0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams

  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 10.90 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams" aprašymas

Šioje rinktinėje "Neša tulpę pelikanas" – eilėraščiai vaikams. O skaitydami juos rasite ir paslaptingą tikrą draugę – Poeziją. Su ja augdami patirsite svaigiausių nuotykių, geriau pažinsite save ir mūsų nuostabų pasaulį. Ir ji ištikimai lydės jus visą gyvenimą.

Yra čia ir staigmenų – šalia ne vienos kartos skaitytojų pamėgtų eilėraščių rasite ir tokių, kurie pirmą kartą išdrįso išlįsti iš poetų stalčių.
Tikimės, kad pamilsite ir juos!

Kaip juos visus jau pamilo smagias iliustracijas nupaišęs dailininkas Rimantas Rolia.


  • Autorius: Sud. Palmira Mikėnaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662669

Parašykite atsiliepimą apie "Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams, kurį parašė Sud. Palmira Mikėnaitė. Siūlome ne tik išsamų Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sud. Palmira Mikėnaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Neša tulpę pelikanas. Lietuvių poetai vaikams" perkama kartu