⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?" aprašymas

Monografijoje "Nesaugumas dėl darbo: kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?" nagrinėjami nesaugumo dėl darbo – subjektyvios darbuotojų reakcijos į numanomus nepageidaujamus darbo sąlygų pokyčius ar darbo vietos netektį – psichologiniai ypatumai.

Socialinių ir ekonominių veiksnių kaita ir darbo pasaulio nenuspėjamumas lemia intensyvius pokyčius organizacijose: struktūros keitimą, organizacijų sujungimą, darbuotojų skaičiaus optimizavimą, naujų darbo metodų taikymą; taip didinamas netikrumo bei nesaugumo jausmas. Viena vertus, dinamiška darbo rinka yra neišvengiama šių dienų realybė, kita vertus, netikėti ar netinkamai suvaldyti pokyčiai organizacijoje sukuria terpę nesaugumui dėl darbo plėtotis. Šiuolaikiniame darbo pasaulyje nesaugumo dėl darbo reiškinys yra ypač aktualus ir gali tapti svarbia kliūtimi tiek darbuotojo, tiek organizacijos gerovei. Todėl monografijoje "Nesaugumas dėl darbo: kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?' siūlome įsigilinti į nesaugumo dėl darbo sampratą, panagrinėti sukauptus empirinius duomenis apie jo poveikio ypatumus bei pateikiame keletą praktinio pobūdžio įžvalgų, kaip vykstant pokyčiams organizacijoje geriau suvaldyti dėl nesaugumo kylančias grėsmes.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje?" perkama kartu