⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nešauti į kiškį guolyje

2022-08-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nešauti į kiškį guolyje" aprašymas

Ši monografija „Nešauti į kiškį guolyje“ nuves į tarpukario Lietuvos medžioklės raidos plotus, kuriuose virė aistros, azartas, mezgėsi sėkmių ir nesėkmių istorijos. Knygos „Nešauti į kiškį guolyje“ autoriai šioje ieškojimų kelionėje gilinosi į medžioklės teisinio reglamentavimo peripetijas bei jos organizacines praktikas. Pastarųjų pažinimas praskleidė dalinės nežinios skraistę ir šviesino aptariamųjų procesų suvokimo horizontą. Pristatomosios metrikos konstravimas – tęstinis veiksmas, spėtina, sulauksiantis besidominčiųjų šia tematika atidos bei siekio plėtoti diskusiją.

Renata Kačerauskaitė Surintė 2013 m. baigė istorijos bakalauro studijas Vilniaus universitete. 2016 m. sėkmingai baigė lyderystės ir pokyčių valdymo magistro programą M. Romerio universitete. Šiuo metu dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje.

Saulius Kaubrys – Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nešauti į kiškį guolyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Renata Kačerauskaitė Surintė, Saulius Kaubrys, Saulius Kaubrys, Mindaugas Tamošaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nešauti į kiškį guolyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nešauti į kiškį guolyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nešauti į kiškį guolyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nešauti į kiškį guolyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Renata Kačerauskaitė Surintė, Saulius Kaubrys, Saulius Kaubrys, Mindaugas Tamošaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nešauti į kiškį guolyje" perkama kartu