0

Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 135
  • ISBN ar kodas: 9789955920632

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės" aprašymas
Ši knyga ypač vertinga, nes joje aptariamos ne tik gimdymo komplikacijos, bet ir kitos grėsmingos būklės, galinčios pasitaikyti nėščioms moterims: anestezijos bei analgezijos komplikacijos, traumos, apsinuodijimai, anafilaksinis, hemoraginis bei sepsinis šokas, taip pat skubi pagalba šiais atvejais, bei nėščiųjų gaivinimo savitumai. Aptariamos grėsmingos vaisiaus ir naujagimio būklės bei skubioji pagalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Nadišauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Nadišauskienė su knyga Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Nadišauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nėščiųjų ir gimdyvių kritinės būklės" perkama kartu