0

Nesistebėkite stebuklais

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nesistebėkite stebuklais

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786098050929

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nesistebėkite stebuklais" aprašymas

„Nesistebėkite stebuklais“ – jau antras lietuvių kalba leidžiamas nepaprastas pamokymų rinkinys, kurį Janui Grahamui perdavė dvasinė būtybė, vardu Baltasis Bulius. Autorius nuoširdžiai dalijasi praktiniais patarimais, kaip nuraminti aktyvųjį protą, persiimti vidine ramybe, rasti savo gyvenimo tikslą, kurti sėkmingus tarpusavio santykius ir kitomis sąmonėjimo kasdienybės temomis. Paprasta ir aiški kalba skverbiasi į širdį ir skamba lyg mūsų pačių dvasios pokalbis su savimi.

"Stebuklai – anaiptol ne koks stebuklingas dalykas. Stebuklas mūsų gyvenime įvyksta, kai pasitikinčia širdimi ir atviru protu leidžiame laisvai veikti dvasiniams dėsniams."

Janas Grahamas šiuo metu gyvena šiaurinėje Prancūzijoje. Jis gimė 1954 metais Anglijoje, Devonšire. Škotai tėvai auklėjo jį pagal griežtas religines tradicijas. Baigęs mokyklą, jis išvyko į Indiją ir dirbo savo senelio dar 1900 metais įsteigtoje Škotijos Bažnyčios misionieriškoje mokykloje. Iš ten dažnai važinėjo į Nepalą, Butaną ir Sikimą. Būtent Himalajų prieškalnėse stojo į dvasinio tobulėjimo kelią ir susipažino su daugeliu gydovų.
Grįžęs į Londoną, aštuntojo dešimtmečio gale pats pradėjo užsiiminėti gydymu. 1983 metais pirmąkart sutiko Baltąjį Bulių ir susipažino su jo mokymu. Nuo to laiko Baltojo Buliaus populiarumas pasaulyje vis auga, jis gerai žinomas Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, paskutiniu metu ? ir JAV bei Pietų Afrikoje.
Janas Grahamas taip pat yra parašęs knygą „Dievas niekada nevėluoja... Bet ir nepasirodo per anksti!"

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras

Parašykite atsiliepimą apie "Nesistebėkite stebuklais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nesistebėkite stebuklais, kurią skaitytojams dovanoja Ian Graham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ian Graham su knyga Nesistebėkite stebuklais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nesistebėkite stebuklais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian Graham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nesistebėkite stebuklais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nesistebėkite stebuklais" perkama kartu