⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 6.39 SoldOut

Knygos "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas" aprašymas

Visi žinome, jog turėtume atleisti tiems, kurie mus skaudina. Bet kaip atleisti, jeigu išbandę visus įmanomus būdus, net ir pasimeldę, tebejaučiame apimti sopulio? Daugeliui patyrusių skriaudą kyla viena iš pagundų – tapti pasyviu kilimėliu prie durų arba smogti atgal ir taip įžiebti smurto grandinę.

Knygos „Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas“ autoriai, dėstydami teoriją apie penkias atleidimo už patirtą skriaudą pakopas, naujai pažvelgia į emocijų ir fizinės sveikatos ryšį, gvildena visuomenei ir visam pasauliui šiuo metu iškilusią smurto problemą. Mus įskaudinusiam žmogui reikia pasipriešinti, bet kartu ir ištiesti jam pagalbos ranką, kad nuraminę pasiūlytume jam naują gyvenimą, nes atleidimas – tai Dievo teikiama malonė, o penkios jo pakopos – būdas jai atsiverti ir ją priimti.

Knygoje „Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas“ bandoma išsiaiškinti, kaip ir kodėl Jėzaus žinia apie atleidimą iškraipoma, kodėl daugeliui žmonių ji sunkiai suprantama. Kalbama paprastai ir suprantamai plačiam skaitytojų ratui, įskaitant ir tuos, kurie yra nutolę nuo tradicinių religingumo formų.

Dennis, Sheila ir Matthew Linnai dirba kaip komanda, pasižyminti fiziniu, emociniu ir dvasiniu vieningumu. Ilgą laiką dirbę ligoninėse kapelionais bei gydytojais pastaruoju metu rengia rekolekcijas ir tarnauja kaip dvasiniai vadovai. Išgijimo paslapčių jie mokė daugiau nei keturiasdešimtyje šalių. Amerikos medikų asociacija pripažįsta šių autorių autoritetą, akredituoti daktarai cituoja juos savo moksliniuose darbuose apie smurto visuomenėje problemas bei remiasi praktikoje.
Dennis ir Matthew Linnai yra keturiolikos knygų bendraautoriai, iš kurių paskutines devynias jie parašė kartu su Sheila.

Iš anglų kalbos vertė Liudmila BurdulienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas", Dennis Linn, Sheila Fabricant Linn, Matthew Linn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dennis Linn, Sheila Fabricant Linn, Matthew Linn su knyga "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dennis Linn, Sheila Fabricant Linn, Matthew Linn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neskubėk atleisti. Ištiesk abi gydančias rankas" perkama kartu