⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai

Kaina: 27,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 27.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai" aprašymas

Knyga "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" skirta visiems, į kurių namus ateis džiaugsmas ir malonus rūpestis – NAUJAGIMIS. Tai patarimai būsimai mamai, tėčiui, seneliams – visiems, kas augins MAŽĄJĮ ŽMOGŲ.

Knygoje "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" rasite atsakymus į daugelį klausimų, kurių dažnai kyla besilaukiant kūdikio, artėjant gimdymo terminui ir laikotarpiu po gimdymo. Taip pat tai knyga apie sparčiai augančio mažylio maitinimą, priežiūrą, protinės ir zinės brandos lavinimą nuo gimimo iki metukų, nurodomos dažniausiai pasitaikančių ligų priežastys, paaiškinama jų prolaktika.

Tikimės, kad knyga "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" Jums padės užauginti sveiką, laimingą ir savimi pasitikintį vaiką.

Autoriai: Greta Balčiūnienė, Dalia Mickevičiutė, Rūta Praninskienė, Algimantas Vingras, Virginija ŽilinskaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Algimantas Vingras, Dalia Mickevičiutė, Greta Balčiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Vingras, Dalia Mickevičiutė, Greta Balčiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji gyvenimo metai" perkama kartu