0

Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 39,59 €*
Sutaupote: 9.60 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 535
  • ISBN ar kodas: 9786094544347

2020-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" aprašymas

Knyga "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" skirta visiems, į kurių namus ateis džiaugsmas ir malonus rūpestis – NAUJAGIMIS. Tai patarimai būsimai mamai, tėčiui, seneliams – visiems, kas augins MAŽĄJĮ ŽMOGŲ.

Knygoje "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" rasite atsakymus į daugelį klausimų, kurių dažnai kyla besilaukiant kūdikio, artėjant gimdymo terminui ir laikotarpiu po gimdymo. Taip pat tai knyga apie sparčiai augančio mažylio maitinimą, priežiūrą, protinės ir zinės brandos lavinimą nuo gimimo iki metukų, nurodomos dažniausiai pasitaikančių ligų priežastys, paaiškinama jų prolaktika.

Tikimės, kad knyga "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" Jums padės užauginti sveiką, laimingą ir savimi pasitikintį vaiką.

Autoriai: Greta Balčiūnienė, Dalia Mickevičiutė, Rūta Praninskienė, Algimantas Vingras, Virginija Žilinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumas, gimdymas ir kūdikio priežiūra

Algimantas Vingras, Dalia Mickevičiutė, Greta Balčiūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Vingras, Dalia Mickevičiutė, Greta Balčiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nėštumas. Gimdymas. Pirmieji metai" perkama kartu