0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 9.50 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos" aprašymas

Knygoje „Nesunaikinama moterų galia: stiprios, raganiškos, nepriklausomos“ autorė Mona Chollet apnuogina reiškinį, apie kurį, greičiausiai, girdėjome tik istorijos pamokose – raganų medžioklė. Kokios moterys šiandien vis dar laikomos raganomis ir kodėl jos vis dar susiduria su skeptišku vertinimu?

„Nesunaikinama moterų galia: stiprios, raganiškos, nepriklausomos" skirta viso pasaulio moterims. Šioje paprastoje ir įžvalgioje knygoje svarstoma, kaip paskutiniu metu pasikeitė raganų paveikslas. Tai pasakojimas apie tokias raganas, kaip dainininkė Lana Del Ray, užkeikusi Donaldą Trumpą, apie moteris Prancūzijoje, kovojančios už savo teises ir protestuojančios prieš neteisingą darbo įstatymą. Nors istorija raganas baudė žiauriai ir negailestingai - jos vis dar gyvos.

Knygos „Nesunaikinama moterų galia: stiprios, raganiškos, nepriklausomos“ autorė pasakoja apie krauju pasruvusius Viduramžius, apie prietarų persmelktus Renesanso laikus ir apie gąsdinančias raganų medžiokles.

1970 metais feminisčių šūkis skelbė: „Drebėkite, raganos grįžta!“. Kokios moterys buvo kaltinamos raganystėmis prieš šimtmečius ir kokios atsiduria ties šia riba šiandien, modernios visuomenės laikais?

Raganos šiandien yra nepriklausomos moterys, našlės ar vienišos moterys; raganos yra bevaikės moterys, nes pasibaigus raganų medžioklei moterys vis tiek neįgijo teisių į savo gimdą; raganos yra pagyvenusios moterys, kurios ir anksčiau, ir dabar kelia siaubą ir pasibjaurėjimą.

Didžioji knygos „Nesunaikinama moterų galia: stiprios, raganiškos, nepriklausomos“ stiprybė yra autorės aistra ir gebėjimas išgryninti šias problemas ir išanalizuoti šiuolaikinės visuomenės požiūrį į jas. Visos, kurios išvengia vyro globos, kurios nusprendžia netapti motinomis, kurios neslepia savo amžiaus yra anų laikų raganų palikuonės, tačiau liūdniausia, kad jos vis dar vertinamos neigiamai.

Pasitelkdama šiuolaikinės, populiariosios kultūros pavyzdžius, M. Chollet parodo, kaip kolektyvinėje sąmonėje veikia ideologinis nusistatymas prieš moteris. Šis mokslinių faktų ir šių dienų pavyzdžių mišinys daro knygą lengvai skaitomą ir pribloškiančią. Mes taip ir nepasprukome nuo gėdingų prietarų, tačiau, laimei, pasipriešinimas egzistuoja, ir vienišos, našlės, nenorinčios turėti vaikų bei pagyvenusios moterys stiprina savo galią.

Mona Chollet (g. 1973 m.) – šveicarų žurnalistė, rašytoja, gimė ir augo Ženevoje. Čia baigusi literatūros mokslus, įstojo į žurnalistikos mokyklą Lilyje, Prancūzijoje. Dirbo laisvai samdoma žurnaliste leidinyje „Charlie Hedbo“. Šiuo metu rašo ir redaktoriauja leidinyje „Le Monde Diplomatique“, taip pat veda laidą radijuje, kur dažniausiai kalba socialinėmis temomis, analizuoja feminizmo, žiniasklaidos problemas.

Iš prancūzų kalbos vertė Liucija Baranauskaitė-Černiuvienė


  • Autorius: Mona Chollet
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138168

Parašykite atsiliepimą apie "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Mona Chollet parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mona Chollet tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nesunaikinama moterų galia. Stiprios, raganiškos, nepriklausomos" perkama kartu