⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius

Kaina: 12,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius" aprašymas

Šioje knygoje „Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius“ originaliai žvelgiama į artumo, prieraišumo ir atsparumo puoselėjimą, atskleidžiama, kad nesantaika yra raktas į geresnius santykius.

Tikriausiai atrodo, kad pagrindinis puikių santykių bruožas – tobula harmonija, tačiau iš tiesų tarpasmeninės sąveikos yra painios ir kupinos keblumų. Garsaus psichologo Edo Tronicko ir pediatrės Claudios Gold teigimu, nesutarti yra ne tik normalu, bet ir labai svarbu mūsų sveikam socialiniam ir emociniam vystymuisi. Neharmoningos situacijos yra neišvengiamos, o jų sprendimas veda į geresnius santykius tiek su mylimaisiais, tiek su šeimos nariais, draugais ar kolegomis.

Dr. E. Tronickas sukūrė sustingusio veido eksperimentą ir buvo vienas pirmųjų tyrėjų, parodžiusių, kaip stipriai kūdikius veikia jų tėvų emocijos ir elgesys. Jo darbas, iš esmės pakeitęs požiūrį į žmogaus raidą, rodo, kad stipriai išsivystęs savasties jausmas daro mus atskirus, tačiau kad išliktume, turime būti drauge. Todėl bendraudami keliame prielaidas, vis tikslinamės vienas kito troškimus ir ketinimus, o taisydami savo klaidas, spręsdami nesusipratimus įgyjame pasitikėjimo, kad gebame tai daryti. Kasdieniame gyvenime daug kartų pereidami nuo neatitikimo prie atitaisymo galime užmegzti glaudžius, ilgalaikius, pasitikėjimu grįstus santykius, įgyti atsparumo, reikalingo išgyventi stresą ar traumą. Ši knyga „Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius“ – naujas ir originalus žvilgsnis į mūsų gebėjimą bendrauti su kitais ir savimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Claudia M. Gold, Ed Tronick pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Claudia M. Gold, Ed Tronick tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nesutarimų galia. Raktas į artumu ir pasitikėjimu grįstus santykius" perkama kartu