0

Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094066665

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika)" aprašymas
"Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas " - pirmasis trilogijos "Broliai Vaildai" romanas.

"Siejami ne tik pavardės, bet ir įgimto noro valdyti pavojus… ir gražias moteris."

Džeikobas Vaildas gyveno nutrūktgalvišką gyvenimą… kol karštas jo būdas negailestingai privertė sustoti…
Apie Teksaso vynuogynų vyną sklando legendos, tokias pat Adisona Makdauvel girdėjo ir apie gėdingą Džeikobo Vaildo praeitį, ir apie jo bauginamą atsiskyrėlišką gyvenimą šiomis dienomis. Bet jos dėmesys sutelktas į ateitį, kurios ji tikrai nesieja su jokiu arogantišku vyruku. Adisona nėra trapi Teksaso laukų gėlelė. Džeikui pradėjus mūšį, ji daugiau nei tik pasiryžusi laimėti. Tačiau deginanti aistra užsiplieskia netikėtai ir itin karštai… aistra, kuriai nepavaldžios jokios žemiškos jėgos.

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Marton su knyga Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nesuvaldomas Džeikobas Vaildas (Jausmų egzotika)" perkama kartu