⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS

Kaina: 43,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 43.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS" aprašymas

Rytų ir Vidurio Europos transformacijos gylis ir intensyvumas XX amžiaus devintajame ir paskutiniajame dešimtmetyje nustebino daugumą diplomatų ir politikos apžvalgininkų. Nereikia nė sakyti, kad Europos politika dabar atrodo visiškai kitaip nei Šaltojo karo metais.

Šiame leidinyje „Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas: Baltijos šalių prijungimas prie SSRS“ išsamiai nagrinėjamas vienas iš šios transformacijos aspektų, būtent Baltijos šalių kova už savo valstybingumo, kurio jos neteko 1940 m. birželį sovietų okupacijos metu, atgavimą. Jame analizuojamas sovietų okupacijos neteisėtumas, argumentai dėl galimo senaties termino, teisinės neteisėtumo pasekmės, taip pat trijų Baltijos šalių valstybingumo atkūrimas po 1990 m. Aiškiai aprašomi svarbūs faktai, o teisės normų taikymas sumaniai grindžiamas precedentų ir teisės principų argumentais.

Autorius taip pat aptaria (grynojo) teisinio statuso, atsieto nuo naudojimosi šio statuso suteikiamomis teisėmis ir pareigomis, reikšmės klausimą.

Lauri Mälksoo, vadovaujamas profesoriaus Christiano Tomuschato, apgynė daktaro disertaciją Berlyno Humboldto universiteto Teisės fakultete. Disertacijai buvo skirtas Humboldto universiteto bibliotekos draugijos „Teisės fakulteto draugai“ apdovanojimas. Šiuo metu dr. L. Mälksoo dirba Estijos teisingumo kanclerio (ombudsmeno) patarėju ir Tartu universitete dėsto tarptautinę ir Europos teisę.


  • Autorius: Lauri Mälksoo
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298147

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvos istorija

Lauri Mälksoo pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lauri Mälksoo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neteisėta aneksija ir valstybės tęstinumas. Baltijos šalių prijungimas prie SSRS" perkama kartu