Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Netiesinė optika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 16.94 SoldOut

Knygos "Netiesinė optika" aprašymas

Netiesinė optika – tai mokslas apie intensyvios koherentininės lazerio šviesos ir skaidrių medžiagų sąveika. Netiesinės šviesos ir medžiagos sąveika lemia daug įdomių fundamentiniams tyrimams bei praktiniams taikymams svarbių fizikinių reiškinių, kurie apžvelgiami šiame vadovėlyje. Vadovėlis skiriamas Vilniaus universiteto fizikos fakulteto magistro studijų programų "Lazerinė fizika ir optinės technologijos" ir "Lazerinė technologija" klausytojams.Parašykite atsiliepimą apie "Netiesinė optika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Netiesinė optika", Audrius Dubietis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Audrius Dubietis su knyga "Netiesinė optika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Netiesinė optika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audrius Dubietis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Netiesinė optika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Netiesinė optika" perkama kartu