0

Pirkėjų atsiliepimai

Netikėta vakansija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 12.87 SoldOut

Knygos "Netikėta vakansija" aprašymas

"Netikėta vakansija" - pirmoji "Hario Poterio" autorės J.K. Rowling knyga suaugusiesiems, tapusi sensacija visame pasaulyje.

Pagforde, nedideliame Anglijos miestelyje, iš pažiūros viešpatauja idilė – akmenimis grįstą turgaus aikštę puošia gėlynai, vitrinas krepšiai su gėlėmis, ant kalvos stūkso senas vienuolynas. Tačiau netikėta visų mylimo apylinkės tarybos nario Bario Fierbraderio mirtis ir atsiradusi laisva vieta taryboje į dienos šviesą išvelka už dailių fasadų slypinčius juodulius.
Prieš rinkimus į laisvą vietą taryboje kyla nirtus karas. Miestelis pasidalija į kelias stovyklas. Greitai paaiškėja, kad kariauja ne vien politikai – tyliai kaunasi visi: turtingieji su vargšais, paaugliai su tėvais, žmonos su vyrais, mokytojai su mokiniais...
Sąmyšį dar labiau pakursto į tarybos svetainę įsilaužęs nežinomas asmuo, pasirašantis Bario Fierbraderio šmėklos vardu; vieną po kitos tarybos administruojamame tinklalapyje jis viešina tariamai garbių piliečių paslaptis ir gūdžiausias nuodėmes...
Kas laukia miestelio ir jo gyventojų dėl užvirusių aistrų ir staiga paaiškėjusios tiesos?

„Gyvas pasakojimas, įstabūs, įsimintini veikėjai ir jausminga pabaiga... J.K. Rowling įžvelgia žmogaus prigimtį, net jei ji ne visada humaniška."
People

„Ši knyga kupina gyvenimo išminties...“
Washington Post

„Be proto įtraukiantis romanas, negali atsiplėšti... „Netikėta vakansija“ – komedija, bet pati juodžiausia, sklidina kandumo, istorija piešiama negailint deguto... J.K. Rowling sumaniai supina daugybę siužeto linijų [...]. Rašytoja ne veltui pelnė pasaulinį populiarumą. Skaitytojas priverčiamas ryte praryti knygą.“
The Daily Beast

J.K. Rowling visame pasaulyje išgarsėjo parašiusi septynias

  • Autorius: J. K. Rowling
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090111536

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Netikėta vakansija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Netikėta vakansija", J. K. Rowling. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. K. Rowling su knyga "Netikėta vakansija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Netikėta vakansija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. K. Rowling. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Netikėta vakansija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Netikėta vakansija" perkama kartu