0

Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 5.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090301777

2020-10-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga)" aprašymas
"Netikra kurtizanė" - tai trijų knygų serijos „Lenktosios gatvės istorijos“ pirmoji knyga.


Šių bebaimių ir ryžtingų vyrų iš Lenktosios gatvės karalienės Viktorijos laikų Londone laukia ne vienas iššūkis. Tačiau dėl meilės jie pasiryžę rizikuoti viskuo.


Ji nepajėgia prisiminti, kas tokia yra...


Užburiančio grožio moteris atsibunda nepažįstamojo lovoje. Išgelbėta iš ledinių Temzės vandenų ji nieko neprisimena. Sako, neva ji – Vivjena Roza Duval, skandalingoji Londono gražuolė, o atsidūrė paslaptingo ir žavaus Granto Morgano globoje. Dabar jos gyvybė – jo rankose. Giliai širdyje ji jaučia, kad jis palaikė ją kita moterimi...

Tik juo vienu ji gali pasikliauti...


Geidžiamiausias ir nepasiekiamiausias Londono jaunikis Grantas Morganas pažino įvairiausio plauko moterų. Tačiau toji, kuri dabar papuolė jam į rankas ir atrodo tokia nekalta, tokia pažeidžiama, jį pakerėjo. Meilė paslaptingai būtybei kasdien liepsnoja vis karščiau ir Grantas pasiryžta: jis atskleis jos praeities paslaptis ir išsiaiškins tiesą, kad ir kokia ji būtų.


Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lisa Kleypas su knyga Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Netikra kurtizanė (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 1-oji knyga)" perkama kartu