0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Netirpstantis

9,47 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.47 InStock
Į krepšelį

Knygos "Netirpstantis" aprašymas

Gyvenimo svajonių, pastebėjimų, įžvalgų ir išgyvenimų aspiracijos sudėtos į eilėraščius. Noras sustabdyti brangias ir gražias akimirkas, kurios tuojau pat pasilieka praeityje ir tik po daugelio metų tampa neįkainojamomis, privertė imtis fotoaparato. Taip susidarė eilėraščių ir fotografijų knyga.
AutoriusParašykite atsiliepimą apie "Netirpstantis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Netirpstantis", kurią skaitytojams dovanoja Cieksas Žalbungis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cieksas Žalbungis su knyga "Netirpstantis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Netirpstantis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cieksas Žalbungis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Netirpstantis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Netirpstantis" perkama kartu