0

Netobula moteris

Turime sandėlyje
Informacija

Netobula moteris

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 159
  • ISBN ar kodas: 9786094038716

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Netobula moteris" - tai dar viena neįprastu ir originaliu stiliumi parašyta Anželikos Liauškaitės knyga, kurioje surinkti ir nuosekliai sudėti jos per pastaruosius metus mados tinklaraščiui FMAG parašyti pasakojimai apie šiuolaikišką, kūrybingą ir ambicingą jauną moterį.


Juose ne tik susipina skirtingos nuotaikos, gyvenimo akimirkos, bet ir atsiskleidžia miesto moters kasdienybė bei troškimas atrasti savo laimę. Visų svarbiausia, jog "Netobuloje moteryje" kiekvienas išorinis trūkumas ir charakterio netobulumas tampa individualumo bei vidinės stiprybės ženklu, padedančiu atskleisti gyvenimo meilės, džiaugsmo ir moteriškumo paslaptis.

"Netobulos moters" knygą papuošė talentingų Lietuvos fotografų komanda, taip pat jos nuotaiką sukūrė išskirtinės Anyos Dee iliustracijos ir žaismingi moterų portretai.


Anželika Liauškaitė, sėkmingai debiutavusi kaip erotinio romano "Nukarūnuoti karaliai" autorė, visus netrukus nustebino sukūrusi ir kartu su kitomis moterimis parašiusi ypač populiarią knygą "Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis". Šį kartą Anželika pristato dar vieną išskirtinį savo kūrinį.

Pati autorė prasitaria: "Netobula moteris" - mano pasakojimas apie moterį, kuri kasdien įkvepia ir kuria jaučiuosi tada, kai ieškau naujų idėjų ne tik rašymui, bet ir savo pačios gyvenimui, tikslams, svajonėms. Tikiuosi, šie moters užrašai taps ne tik ypač gražia puošmena skaitytojų knygų lentynoje, bet ir dalele jų nuotaikų ir asmeninio minčių pasaulio."


Apie knygą


Mano išsipildymai turi keistą tendenciją - jie prasideda nuo neišsipildymų. Taip, žinau, jog neigiamu sakiniu negaliu pradėti įžangos, bet kodėl taip dažnai mūsų klausia, kokią naujieną pasakyti pirmiau: gerą ar blogą? Turbūt dėl to, kad turime teisę patys pasirinkti. Įžangą rašau prisipažindama, jog nesilaikysiu jokių grožinių tekstų rašymo taisyklių, nes aš ne rašytoja, aš moteris, gyvenu taip, kaip visi šioje žemėje: ryte nubundu ir pasitinku naują dieną. Tiesa, dar visada stengiuosi nusišypsoti; jei šypsenos nesimato veide, ji tyliai slepiasi mano sieloje.

Kaip ir dauguma žmonių kartais mėgstu planuoti, įsivaizduoju, jog turiu magiškos galios kurti savo likimą. Nepaisant tokios absurdiškos minties, visgi kuriu galimybes ir manau, jog tobulumas buvo sugalvotas tų, kurie niekaip negali paaiškinti, kur visgi prasideda ir baigiasi visatos ribos. Aš tokių mokslinių klausimų neužduodu, juk neplėtoju reliatyvumo teorijai artimų fizikos dėsnių, todėl žinau, jog neapversiu mūsų pasaulio aukštyn kojomis. Beje, pati sau niekada nepalinkėčiau Alberto Einšteino atradimų. Gyvenu žemėje, ir man svarbiausia, kad nubudus širdis vis dar plaktų ir dovanotų didžiausią įmanomą žmogiškąjį stebuklą - esamąjį laiką, be kurio nėra praeities ir niekada nebus rytojaus, taip pat įkvėpimo, kūrybos, išsipildymų, meilės, dvejonių, nusivylimų ar naujų svajonių.

„Netobula moteris" dabar atsidūrė jūsų rankose dėl to, kad aš labai užsispyrusiai tikiu, jog šiuolaikinė moteris yra ne tik laisva rinktis savo skaitinius, įvairaus žanro knygas, grožinę ar mokslinę literatūrą. Ji taip gali kurti nenusibrėždama išankstinių ribų, todėl šioje knygoje nerasite klasikinei literatūrai būdingų iškilių ar sudėtingų charakterių, suraizgytų jų likimų vingių, painių intrigų ar nutylėtų paslapčių, kurios išaiškės atomazgoje. Nesitikėkite filosofinių išvedžiojimų ir intelektualių pasvarstymų, kasdienybė per daug sudėtinga, ir aš nenoriu savo skaitytojų dar labiau supainioti užduodama klausimus, kurių atsakymai bus sumeluoti, nes tikroji tiesa per daug nepatogi manipuliuojantiesiems mūsų burbulu, kuriame sutalpiname savo patogų arba nelabai gyvenimą. Mus vis bando įtikinti, jog esame laisvi arba yra priešingai, tačiau iš tiesų kiekvienas pasirenkame, kaip gyventi mums yra geriau. Nejau pasaulyje daugiau norinčiųjų gyventi atokioje egzotiškoje saloje nei trokštančiųjų pasistatyti savo Babilono bokštą moderniame didmiestyje ir pasiekti dangų ?

Kiekvienas puslapis ir jame papasakota istorija - tai savotiška kulminacija. Tai užrašai, pilni nuotaikų, patirčių ir pasakojimų iš kasdienybės, kurioje verda paprastas, bet labai tikras ir realus MOTERS, ieškančios atsakymų į daugybę jai kylančių klausimų, gyvenimas. Tai pirmasis kūrinys, kuriame aš jaučiuosi moterimi ir pagaliau išdrąsėjusi išsiskleidžiu iš minkšto, saugaus nebrandžios jaunystės pumpuro. Aš tikrai nemokau, neteigiu, neįrodinėju, aš jums atvirai pasakoju apie esamąjį laiką, nes tik jį vienintelį iš tiesų galiu apčiuopti ir pažinti.

"Netobuloje moteryje" rasite laiškus, publikuotus internetiniame stiliaus ir mados žurnale FMAG. Šis internetinis dienoraštis pirmasis išpildė mano svarbų ir prasmingą gyvenimo norą - rašyti ir būti skaitomai, todėl sulaukusi aplinkinių, taip pat mano artimiausių žmonių palaikymo, noriu jums padovanoti savo FMAG dienoraščio LAIŠKUS. Privalau jums iškarto prisipažinti: aš juos be galo MYLIU ir BRANGINU. Šie laiškai - mano kūrybinė oda, joje išjaustas kiekvienas mano iki šiol parašytas darbas, o ypač romanas "Nukarūnuoti karaliai".


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu