0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevala Bertis. Klykt!

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 1.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nevala Bertis. Klykt!


2021-08-31 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nevala Bertis. Klykt!" aprašymas

Skirta 7–10 m. Knyga priklauso serijos „Aš skaitau“ antram lygiui – įtraukiančios istorijos, lengvai parašytas tekstas, neilgi sakiniai, kiek didesnis šriftas, humoras, nuotykiai ir vaiko akiai malonios iliustracijos skaitymą pavers ne prievole, o maloniu laiko leidimo būdu.

Ką daryti, kai visi draugai eina švęsti Helovino, o tau tėvai liepė likti namie su vos keliais saldainiais? Bertis tikrai nesėdės vienas ir neliūdės. Jis turi ŠIURPIAI GERĄ planą!

Rašytojo Alano Makdonaldo (Alan MacDonald, g. 1958 m.) ir iliustruotojo Deivido Robertso (David Roberts, g. 1970 m.) bendras darbas – knygutės apie Bertį ir draugus. Šioje Bertis kuria siaubo kambarį, nenori su tėvais važiuoti į kaimo sodybą ir dalyvauja žodžių tarimo paraidžiui konkurse. Linksmos ir nuotaikingos istorijos jau išmokusiems skaityti padės nesunkiai ir smagiai įtvirtinti įgūdžius.

Alanas Makdonaldas turi du katinus – brolius Eriką ir Ernį. Jei nerašytų knygų vaikams, būtų kelionių fotografas arba superherojus. Vaikystėje su broliu norėjo būti kaip Betmanas ir Robinas, persirengę kostiumais bandė įtikinti savo jaunesnę sesę, kad išgelbės pasaulį. Būdamas septynerių metų mokykloje laimėjo nacionalinį dailyraščio konkursą ir jam buvo įteiktas rašiklis, ant kurio auksinėmis raidėmis išgraviruotas autoriaus vardas. Galbūt dėl to Alanas ir pradėjo kurti.

Deividas Robertsas gimė Liverpulyje. Jis nuo pat mažens visada mėgo piešti ir nekantravo ištrūkti iš mokyklos, kad galėtų eiti į Meno koledžą. Jis labai domėjosi keramika ir studijavo mados dizainą Mančesterio metropoliteno universitete. Pabaigęs universitetą dirbo malūnininku, tačiau visada jautė, kad jo tikrasis pašaukimas yra iliustruoti knygas vaikams. 1995 m. galiausiai įgyvendino savo svajonę tapti knygų dailininku. Deividas laiko save privilegijuotu ir laimingu dirbdamas mylimą darbą.

Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis


  • Autorius: Alan MacDonald
  • Serija: Aš skaitau!
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416019

Parašykite atsiliepimą apie "Nevala Bertis. Klykt!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nevala Bertis. Klykt!, kurį parašė Alan MacDonald. Siūlome ne tik išsamų Nevala Bertis. Klykt! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alan MacDonald. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nevala Bertis. Klykt!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nevala Bertis. Klykt! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nevala Bertis. Klykt!" perkama kartu