0

Nevala Bertis. Purvas!

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nevala Bertis. Purvas!

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786094416651

2020-10-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nevala Bertis. Purvas!" aprašymas

Bertis labai mėgsta futbolą. Jis – nuostabus žiūrovas. Apie futbolą gali kalbėti valandų valandas. Bet ŽAISTI? Rimtose varžybose? Ir dar VARTUOSE. Koks čia džiaugsmas, kai į apelsiną panaši mokytoja rėkia, kad greičiau judintumeisi, pusė vaikų tikisi, kad apginsi mokyklos garbę, kita pusė laukia, kol susimausi, virš galvos – lietus, o po kojomis – PURVAS? Skamba ne kaip pramoga, o kaip tikras KOŠMARAS!

Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis

Parašykite atsiliepimą apie "Nevala Bertis. Purvas!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nevala Bertis. Purvas!, kurį parašė Alan MacDonald. Siūlome ne tik išsamų Nevala Bertis. Purvas! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alan MacDonald. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nevala Bertis. Purvas!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nevala Bertis. Purvas! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nevala Bertis. Purvas!" perkama kartu