0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės" aprašymas

Daugybės pasaulio vaikų laukiama 13-oji „Nevykėlio dienoraščio“ dalis – „Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės“ pasakoja apie tikrą žiemą. Kas nutinka, kai dėl didžiulio snygio ir šalčio uždaroma mokykla?

Nors iš pradžių atrodo, kad ši žiema tiesiog tyčiojasi iš žiemos pavadinimo ir pasaulinis atšilimas paveikė net Grego Heflio kaimynystę, vis dėlto šaltis tik laukė už kampo. Kai dėl sniego uždaroma Grego Heflio mokykla, viskas aplink tampa žiemos mūšio lauku. Priešininkai kovoja dėl teritorijų, stato milžiniškas sniego tvirtoves ir organizuoja nepamirštamas sniego gniūžčių karus. O Gregas ir jo patikimas geriausias draugas Raulis Džefersonas atsiduria kryžminėje ugnyje.

Gregas ir Raulis laviruoja tarp sąjungų, išdavysčių ir kariaujančių gaujų. Ir tai – tikra kova dėl išgyvenimo. Kai sniegas galiausiai nutirps, kažkas bus didvyriai, o kažkas liks nevykėliais. Ar Gregui su Rauliu pavyks pasirodyti kaip herojams? Ar jie apskritai išgyvens bent iki kitos dienos?


Knygų serija „Nevykėlio dienoraštis“ milijonus vaikų pavertė skaitytojais. Šios knygos verčiamos į 59 kalbas, o visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 200 milijonų egzempliorių.

„Nevykėlio dienoraščio“ autorius Jeff Kinney idėją knygai sugalvojo 1998 metais. Prie knygos jis dirbo beveik aštuonerius metus, kol galiausiai parodė ją leidėjui. Pirmiausia knygą autorius paviešino internete, kur ji iškart sulaukė daugybės skaitytojų. 2007 metais išspausdinta pirmoji „Nevykėlio dienoraščio“ knyga akimirksniu tapo bestseleriu, ir su kiekviena pasirodžiusia nauja dalimi skaitytojų susidomėjimas šia knygų serija vis augo. 2018 metais autorius išleido naujausią serijos dalį „Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės“.

"Pasaulis pametė galvą dėl Jeff Kinney „Nevykėlio dienoraščio“.

Sun

„J. Kinney yra ten pat, kur ir J. K. Rowling – vienas geriausių vaikų rašytojų pasaulyje.“
Independent

Jeff Kinney (g. 1971 m.) – amerikiečių rašytojas, išgarsėjęs „Nevykėlio dienoraščio“ knygų serija. Jis pelnė daugybę apdovanojimų ir buvo įtrauktas į žurnalo Time skelbiamą įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. J. Kinney niekada nesvajojo tapti vaikų rašytoju. Jis norėjo tapti laikraščio karikatūristu, tačiau jam nepavyko. Vis dėlto autorius išpildė savo svajonę - „Nevykėlio dienoraštį“ jis iliustruoja pats.

Rašytojas su žmona ir dviem sūnumis gyvena Masačusetse, kur turi savo knygų parduotuvę.

Iš anglų kalbos vertė Rolanda StrumilienėParašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės", kurį parašė Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės" perkama kartu