⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-03 Paulius

labai puiki prekė jauniems vaikams man labai patiko rekomenduoju visiems perskaityti


2023-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka" aprašymas

Jaunieji skaitytojai jau puikiai pažįsta nevykėlį Gregą ir kasmet laukia per knygų mugę pasirodant naujos jo nuotykių dalies. Šį herojų pamėgo ne tik Lietuvos, bet daugelio pasaulio šalių vaikai.

Dienraščiai „USA Today“, „Wall Street Journal“, „New York Times“ ir žurnalas „Publishers Weekly“ "Nevykėlio dienoraštį" pripažino paklausiausia vaikų knygų serija.

Pristatome 8-tą „Nevykėlio dienoraščio“ dalį "Ir vėl nesiseka".

Gregui Hefliui ir vėl nesiseka. Geriausias draugas Raulis jį nuvylė, o susirasti mokykloje naujų draugų nėra lengva. Gregas jaučiasi vienišas, todėl radęs stebuklingąjį rutulį, atsakantį į bet kokį pateiktą klausimą, juo besąlygiškai įtiki.
Ar stebuklingasis rutulys pakeis Grego likimą ir kokių išbandymų teks jam patirti, sužinosite perskaitę šią kaip visada smagią knygą "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka".

Iš anglų kalbos vertė Rolanda Strumilienė
Kiti taip pat domėjosi


2021-03-03

labai puiki prekė jauniems vaikams man labai patiko rekomenduoju visiems perskaityti

2015-11-27

Idomiausia is visu mano skaitytu knygu o mortaite as tau duosiu 3dali nevykelio dienorastis

Parašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka", kurį pristato Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka" perkama kartu