0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika

Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika" aprašymas

Šiuolaikiniame viešajame valdyme nevyriausybinės organizacijos yra reikšmingos ir lygiavertės dalyvės, įtakingai prisidedančios kuriant visuomenės pažangą ir bendruomenės plėtrą. Ši tema vadovėlyje „Nevyriausybinės organizacijos: teorija ir praktika“ pristatoma glaustai, skaitytojai supažindinami su nevyriausybinių organizacijų teorija ir praktika tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje.

Knygoje „Nevyriausybinės organizacijos: teorija ir praktika“ aptariama nevyriausybinių organizacijų bendrosios etikos visuma: etiško elgesio principai, organizacijų etikos kodeksai, darbuotojų ir savanorių motyvacija, analizuojamas pasitenkinimas darbu ir veikla, pateikiama informacijos ir apie įvairius nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo su vietos valdžia, verslu modelius.

Vadovėlis „Nevyriausybinės organizacijos: teorija ir praktika“ skirtas ne tik aukštųjų mokyklų studentams, nevyriausybinių organizacijų aktyvistams, bet ir visiems, kurie domisi nevyriausybinių organizacijų veikla.Parašykite atsiliepimą apie "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

Eglė Butkevičienė, Eglė Vaidelytė, Milda Perminienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Butkevičienė, Eglė Vaidelytė, Milda Perminienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nevyriausybinės organizacijos. Teorija ir praktika" perkama kartu