⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neymar: futbolo burtininkas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 11.99 SoldOut

Knygos "Neymar: futbolo burtininkas" aprašymas

Trimetis Neymaras da Silva Santosas jaunesnysis užmigdavo apsikabinęs kamuolį. Juos jis gaudavo kiekviena proga, kol galiausiai turėjo net penkiasdešimt keturis! Namuose Ney varinėjo kamuolį aplink kėdes ir krėslus, o sofa buvo pirmieji vartai įvarčiams mušti.

Šiandien didžiausiuose pasaulio stadionuose jis išvengia varžovy taip pat lengvai kaip baldų namuose. Stebint jo žaidimą atrodo, tarsi kamuolys būtu prilipęs prie pėdos. Neymaras sirgalius žavi žaidimo technika, gebėjimu žaibiškai varinėti kamuolį, įvairiais triukais ir nuostabiais įvarčiais.

Šioje gausiai iliustruotoje knygoje "Neymar: futbolo burtininkas" sužinosite, kaip Neymaras mokėsi žaisti futbolą, pelnė sirgalių simpatijas ir džiaugiasi gyvenimu, kokios jo vertybės ir kokia svarbi jam yra šeima.
v Dariusz Tuzimek - 25 metu stažą turintis sporto komentatorius. Jo aistra - futbolas. Laisvalaikiu jis yra Žurnalistu futbolo reprezentacinės rinktinės kapitonas, su malonumu žaidžiantis futbolą ir su savo sūnumi. Autorius yra parašęs bestselerį apie Lenkijos rinktinės kapitoną Robertą Lewandowskį.

Iš anglų kalbos vertė Ž. Kairienė


  • Autorius: Dariusz Tuzimek
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 178
  • Formatas: 17x24, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090502488

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neymar: futbolo burtininkas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Neymar: futbolo burtininkas", kurį pristato Dariusz Tuzimek. Siūlome ne tik išsamų "Neymar: futbolo burtininkas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dariusz Tuzimek. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Neymar: futbolo burtininkas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Neymar: futbolo burtininkas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Neymar: futbolo burtininkas" perkama kartu