0

Neymar: futbolo burtininkas

Internetu: 11,99 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Neymar: futbolo burtininkas

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 178
  • ISBN ar kodas: 9786090502488

2020-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Trimetis Neymaras da Silva Santosas jaunesnysis užmigdavo apsikabinęs kamuolį. Juos jis gaudavo kiekviena proga, kol galiausiai turėjo net penkiasdešimt keturis! Namuose Ney varinėjo kamuolį aplink kėdes ir krėslus, o sofa buvo pirmieji vartai įvarčiams mušti.

Šiandien didžiausiuose pasaulio stadionuose jis išvengia varžovy taip pat lengvai kaip baldų namuose. Stebint jo žaidimą atrodo, tarsi kamuolys būtu prilipęs prie pėdos. Neymaras sirgalius žavi žaidimo technika, gebėjimu žaibiškai varinėti kamuolį, įvairiais triukais ir nuostabiais įvarčiais.

Šioje gausiai iliustruotoje knygoje "Neymar: futbolo burtininkas" sužinosite, kaip Neymaras mokėsi žaisti futbolą, pelnė sirgalių simpatijas ir džiaugiasi gyvenimu, kokios jo vertybės ir kokia svarbi jam yra šeima.
v Dariusz Tuzimek - 25 metu stažą turintis sporto komentatorius. Jo aistra - futbolas. Laisvalaikiu jis yra Žurnalistu futbolo reprezentacinės rinktinės kapitonas, su malonumu žaidžiantis futbolą ir su savo sūnumi. Autorius yra parašęs bestselerį apie Lenkijos rinktinės kapitoną Robertą Lewandowskį.

Iš anglų kalbos vertė Ž. Kairienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu