⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nežiniuko kelionė į Mėnulį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "Nežiniuko kelionė į Mėnulį" aprašymas

"Viename pasakų mieste gyveno trumpuliai.

Visų garsiausias tarp jų buvo mažiulis vardu Nežiniukas. Jį praminė Nežiniuku dėl to, kad jis nieko nežinojo ir nemokėjo.“Kai kurie skaitytojai tikriausiai jau yra skaitę knygą "Nežiniuko ir jo draugų nuotykiai". Toje knygoje rašoma apie pasakų šalį, kurioje gyvena mažuliai ir mažiulės, tai yra, mažyčiai berniukai ir mergytės, kitaip vadinamos trumpuliais. Toks mažiulis trumpulis ir buvo Nežiniukas. Gyveno jis Gėlių mieste, Varpelių gatvėje, kartu su savo bičiuliais Žiniumi, Skubriuku, Plikučiu, mechanikais Sraigteliu ir Varžteliu, muzikantu Kanklium, dailininku Tepuliu, daktaru Piliuliu ir daugeliu kitų.


„Kai kurie skaitytojai tuojau pasakys, jog visa tai turbūt prasimanyta, kad gyvenime tokių mažiulių nėra. Bet niekas juk ir nesako, kad jų tikrovėje būtų. Tikrovėje būna vienaip, o pasakų mieste – visai kas kita. Pasakų mieste visaip būna.“


Gyveno trumpulis Nežiniukas Gėlių mieste, pabuvojo Saulės mieste. O kas toliau? O jeigu... Taip, taip - pirmyn į Mėnulį!


Iš rusų kalbos vertė Jonas Pilypaitis


  • Autorius: Nikolajus Nosovas
  • Leidėjas: Anbo
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986507246

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nežiniuko kelionė į Mėnulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nežiniuko kelionė į Mėnulį", Nikolajus Nosovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nikolajus Nosovas su knyga "Nežiniuko kelionė į Mėnulį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nežiniuko kelionė į Mėnulį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nikolajus Nosovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nežiniuko kelionė į Mėnulį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nežiniuko kelionė į Mėnulį" perkama kartu