0

Niekada nebūsiu tavo

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Niekada nebūsiu tavo

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090142301

2021-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Niekada nebūsiu tavo" aprašymas

Detektyvų karalienė Mary Higgins Clark ir kriminalinių bestselerių autorė Alafair Burke dovanoja dar vieną serijos „Įtariamieji“ knygą „Niekada nebūsiu tavo“.

„Įtariamieji“ – autorių dueto knygos apie televizijos laidą, kurioje atkuriamos svarbiausios bylos bei jos prodiuserę Laurą Moran. „Niekada nebūsiu tavo“ – jau šeštoji dalis. Šioje istorijoje Laura Moran pasiryžusi padaryti viską, kad tik atskleistų įžymybių gydytojo žmogžudystę.

Knygos aprašyme pasakojama, kad per paskutinį skaitytojų susitikimą su su pagrindine serijos veikėja Laura, ji buvo susižadėjusi su savo buvusiu laidos vedėju Aleksu Bakliu. Jiedu su malonumu planuoja vestuves ir medaus mėnesį, laukia Alekso paaukštinimo ir ieško tobulų namų bendram gyvenimui Niujorke. Tačiau skaitytojai žino tai, ko nežino Laura – ją seka paslaptingas stebėtojas, fantazuojantis apie mirtį.

Į Laurą kreipiasi gydytojo Martino tėvai. Martinas prieš penkerius metus buvo nušautas, kai važiavo į savo užmiesčio vilą. Gydytojo tėvai tikri, kad žmogžudystę įvykdė nepastovi buvusi marti. Jie pasiryžę įrodyti moters kaltę ir teisme laimėti anūkų globą. Jie maldauja Lauros sukurti „Įtariamųjų“ laidą apie šią bylą.

Martino žmona po jo mirties gyveno nuolat kaltinama ir įtarinėjama. Bulvarinėje žiniasklaidoje ji vaizduojama, kaip psichiškai nestabili barakuda. Lauros laida tampa galimybe apginti savo vardą. Tuo tarpu Laura pasinėrusi į bylą sužino, kad Martinas toli gražu nebuvo angelėlis, o po tobulu vyro ir tėvo įvaizdžiu slepiasi purvinos paslaptys. Ir kaip į visą šitą istorija įsipina paslaptingas asmuo, kuris nuolat stebi dirbančią prodiuserę?

Detektyvo žanro meistrės Mary Higgins Clark ir Alafair Burke ir vėl įrodė savo talentą, sukurdamos įtempto siužeto istoriją, kuri neleidžia atsitraukti. Detektyvas „Niekada nebūsiu tavo“ nenusileidžia ankstesnėms serijos dalims ir nekantriai verčia laukti, kuo dar nustebins rašytojos.

Mary Higgins Clark – populiari ir produktyvi JAV rašytoja. Jos detektyvai parduoti 80 milijonų egzempliorių tiražu bei įvertinti palankiais skaitytojų atsiliepimais, kritikų apžvalgomis ir literatūriniais apdovanojimais.

Alafair Burke - taip pat sėkminga detektyvų ir kriminalinių trilerių autorė. Knygose rašytoja panaudoja savo profesinę patirtį, mat ji yra teisininkė bei kriminalinės teisės dėstytoja.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Jevdokimova

Iš trumpo aprašymo supratote, kad „Niekada nebūsiu tavo“ yra šeštoji serijos dalis. Kviečiame įsigyti internetu ir kitas knygas apie Laurą Moran. Taip pat siūlome daug detektyvų už gerą kainą, kurie išpardavimų bei akcijų metu kainuoja dar pigiau. Interneto knygyne atvertę leidinio puslapį visada rasite jo santrauką, nurodytą puslapių skaičių, vertėją ar leidimo metus, o paskaitę ištraukas galėsite įvertinti ar tekstas jums patinka. Pirkti online paprasta ir greita!

Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nebūsiu tavo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Niekada nebūsiu tavo, kurią skaitytojams dovanoja Alafair Burke, Mary Higgins Clark. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alafair Burke, Mary Higgins Clark su knyga Niekada nebūsiu tavo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Niekada nebūsiu tavo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alafair Burke, Mary Higgins Clark. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Niekada nebūsiu tavo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Niekada nebūsiu tavo" perkama kartu