0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niekada neprasitark

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 8.30 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Niekada neprasitark


2021-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Niekada neprasitark " aprašymas

Lisos Gardner romanas „Niekada neprasitark“ vėl pasakoja apie pagrobimą išgyvenusią studentę Florą Dein ir Bostono policijos detektyvę D.D. Voren.

Tik įžengsiantiems į Lisos Gardner romanų ciklą skaitytojams verta žinoti, kad Flora pirmą kartą atsirado 2016-ų metų bestseleryje „Surask ją“. Naujame trileryje „Niekada neprasitark“ Florą tebepersekioja šiurpūs prisiminimai apie 472 dienas, kurias praleido nelaisvėje, bet slapto konsultantės darbas Bostono policijos valdyboje situaciją, atrodo, švelnina. Deja, kai randamas nušauto verslininko Konrado Karterio kūnas, o pagrindine įtariamąja tampo jo žmona Evie, senos Floros traumos atgyja. Flora per miglą prisimena, kad matė verslininką savo pagrobėjo draugijoje. Bet kokie ryšiai sieja abu vyrus, ir koks buvo verslininko vaidmuo Floros pagrobime, kol kas lieka paslaptyje.

Lisos Gardner „Niekada neprasitark“ skaitytojams duoda daugybę priežasčių spėlionėms, nes anksčiau aprašyti Floros išgyvenimai tėra, pasirodo, tik maža dalis jos saugomų paslapčių. Mįslių užmena ir paslaptingoji, kūdikio besilaukianti Evie. Prieš dešimt metų ji buvo įpainiota į savo tėvo nužudymo bylą. Tuomet jai nebuvo pateikti kaltinimai, nutarus, kad tėvo mirtis yra nelaimingas atsitikimas. Šį kartą įtarimai daug svaresni. Žmona, savo ruožtu, ginasi, kad šeimos užmiesčio name savo vyrą jau rado mirusį, o šaudė (dvylika kartų!) tik į Konrado nešiojamą kompiuterį, pamačiusi jo ekrane nepadorias nuotraukas. Tuo pačiu ji sunaikino ir kompiuterio turinį – be atkūrimo galimybės.

Detektyvė D.D. Voren, kuri kadaise tyrė Evie tėvo žūties bylą, sunkiai tiki įtariamosios nekaltumu. Ir tik tuomet, kai Flora atranda savo ryšį su Konradu, detektyvė supranta, kad už abiejų žmogžudysčių bei Floros pagrobimo slepiasi dar vienas visos istorijos veiksnys.

Lisa Gardner parašė dvylika romanų apie D.D. Voren, iš jų trijuose, naujausiuose, veikia ir Flora Dein. Mylima rašytojos policininkė tapo ir ekrano heroje – 2011 metais režisierius Johnas Gray pagal romaną „Hide“ (chronologiškai antrą iš serijos) pastatė televizijos filmą, kuriame D.D. Voren vaidino aktorė Carla Gugino.

Lisa Gardner (1971) yra žinoma JAV kriminalinių romanų rašytoja, taip pat kurianti ir meilės romanus, kuriuos pasirašo Alicia Scott slapyvardžiu.

Iš anglų kalbos vertė Sandra SiaurodinėParašykite atsiliepimą apie "Niekada neprasitark "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Niekada neprasitark , kurią skaitytojams dovanoja Lisa Gardner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lisa Gardner su knyga Niekada neprasitark jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Niekada neprasitark patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Gardner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Niekada neprasitark palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekada neprasitark " perkama kartu