0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 2.29 SoldOut
Knygos "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" aprašymas
Ši psichologo, psichoterapeuto, šeimos ir ugdymo temų eksperto Ezio Aceti knyga "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" – praktiškas ir susistemintas gidas visiems, kurie prisideda prie vaikų ugdymo: tėvams, mokytojams, auklėtojams, socialiniams pedagogams, psichologams... Šešios paskaitos – tai suaugusiųjių ugdymo mokykla, padedanti geriau pažinti vaikų ir jaunimo raidą, kad galėtume juos dar labiau ir geriau mylėti.

Knygoje "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" aptariamos temos:
Šiuolaikinės visuomenės apžvalga;
Vaiko raida pirmaisiais gyvenimo metais;
vaikas darželyje;
Vaikas pradinėje mokykloje;
Ankstyvoji paauglystė;
Penki savivertės ugdymo principai.

Tai vadovas visiems, kurie rūpinasi ugdymu: tėvams, ugdytojams, mokytojams, socialiniams darbuotojams, vienuoliams... Šiandien niekas nelanko mokyklos tam, kad taptų tėvais. Tad šiuo sudėtingu ugdymo ir beraštės tėvystės periodu ši knyga gali tapti puikiu pagalbininku.

Šešios Ezio Aceti paskaitos – tai suaugusiųjių ugdymo mokykla, padedanti geriau pažinti vaikų ir jaunimo raidą, kad galėtume juos dar labiau ir geriau mylėti.
Tai ne sudėtingas kūrinys, bet praktiškas ir visiems prieinamas gidas, kuriuo galima naudotis šeimoje ar grupėje.

Ezio Aceti (gim. 1956) – psichologas, psichoterapeutas, lektorius, visuomeninių ir privačių institucijų konsultantas, Lombardijos regiono psichologų ordino patarėjas, šeimos ir ugdymo temų ekspertas, turintis daugiau nei trijų dešimčių metų psichologinę-pedagoginę praktiką, nuolat veda seminarus ir mokymus tiek gimtojoje Italijoje, bet ir užsienyje. Yra daugybės knygų, kuriose stengiasi ne ką nors paneigti ar patvirtinti, bet susisteminti žinias ir patirtis, autorius.

Iš italų kalbos vertė Vilma Banytė

  • Autorius: Ezio Aceti
  • Leidėjas: Aštuntoji diena
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099567891

Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams", kurią skaitytojams dovanoja Ezio Aceti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ezio Aceti su knyga "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ezio Aceti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekada nėra per vėlu! Paskaitos ugdytojams ir tėvams" perkama kartu