⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Niekada nesakyk niekada

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 7.99 SoldOut

Knygos "Niekada nesakyk niekada" aprašymas

Naujausias Indrės Vakarės romanas „Niekada nesakyk niekada“ – apie meilę ir amžiną klausimą – ar tikra meilė gali ištverti visus išbandymus? Jausmuose susipainioję ir bijantys sau tiesą pripažinti romano herojai tų išbandymų meilei tikrai nepagailės.

Elena Lukui jaučia neapykantą ir niekina jį dėl to, kad paliko jos seserį Barborą. Tačiau galbūt ji save tik apgaudinėja? Paslapčia Elena myli Luką ir be galo bijo to jausmo. Lukas jai taip pat neabejingas, tačiau jie abu nusiteikę neigti netinkamus ir pavojingus jausmus. Žaidimas turi tęstis pagal visiems priimtinas taisykles, todėl abu vienas su kitu elgiasi šaltai ir net atšiauriai.

Vieną dieną geras Luko draugas Jonas pasiperša Elenai, o ši sutinka už jo tekėti. Lukas bičiuliui nieko nesako ir nesipriešina, o Elena tikisi kuo greičiau pamiršti meilę Lukui. Tačiau paaiškės, kad ir Jono jausmai nėra tikri, jo piršlybos ir vilionės turėjo kitų tikslų... Visų jų, o labiausiai Elenos ir Luko, laukia daugybė išbandymų, tik ar jie ir jų slepiama meilė tuos išbandymus atlaikys?

Romantiška ir trapi meilės istorija romane „Niekada nesakyk niekada“ pakerės jausmų ir šilumos ištroškusius skaitytojus. Indrės Vakarės knygos „Vienos nakties nuotykis“, „Geriausias draugas“, „Juodvilkio dvaras“, „Nebijok“ jau sulaukė didžiulio populiarumo. Šių knygų skaitytojai su malonumu skaitys ir „Niekada nesakyk niekada“.

Indrė Vakarė (tikrasis vardas Indrė Večerskienė) kilusi iš Šilutės, gyvena Kaune. Studijavo KTU Vokiečių kalbą ir Medijų filosofiją. Pirmąjį meilės romaną su detektyvo elementais „Juodvilkio dvaras“ rašytoja išleido 2015 metais ir sulaukė puikaus skaitytojų įvertinimo. Indrė tikina, jog rašyti jai patiko nuo vaikystės ir buvo visai nesvarbu ką, net magistro baigiamąjį darbą rašė su pasimėgavimu, nors kūrybos ten buvo mažai, o be to, jau reikėjo rūpintis maža dukrele.
Ji tikina ilgai svarsčiusi, kaip pasakyti vyrui, jog vakarus skirs rašymui, tačiau vieną kartą tiesiog išsitraukė kompiuterį ir ėmė rašyti. Pirmoji jos knyga buvo staigmena daugeliui draugų ir artimųjų, nes iki pat jos išleidimo, niekas nežinojo, kad Indrė pradėjo kurti romaną. Idėjų naujoms knygoms Indrė sako turinti begalę – sunkiausia jas kritiškai atsirinkti. O rašymo paslapčių semiasi nuo vaikystės skaitydama knygas.


  • Autorius: Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841446

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nesakyk niekada"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Niekada nesakyk niekada", Indrė Vakarė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Indrė Vakarė su knyga "Niekada nesakyk niekada" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekada nesakyk niekada" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Indrė Vakarė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekada nesakyk niekada" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekada nesakyk niekada" perkama kartu