⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko" aprašymas

Spur apdovanojimas už geriausią vesterno kategorijoje negrožinę knygą.
„The New York Times“ bestseleris. Amerikiečių žurnalas „Real Simple“ įvardijo šią knygą, kaip vieną geriausių metų knygų.

Katė Bowler yra Djuko universiteto dvasininkų mokyklos docentė, kilusi iš paprastos šeimos, kurioje buvo auklėta krikščioniškai. Ji specializuojasi klestėjimo evangelijoje, tikėjime, kuris turtą vertina kaip Dievo palaiminimą, o nesėkmes – kaip Dievo nepritarimą. Jai sekasi darbe, yra ištekėjusi už savo mokyklos laikų meilės ir džiaugiasi naujagimiu sūnumi.

Netikėtai jai diagnozuojamas ketvirtos stadijos storosios žarnos vėžys. Savo pačios mirtingumo suvokimas priverčia Katę suprasti, kad ji pati tyliai užsiprenumeravo klestėjimo evangeliją, gyvendama įsitikinusi, kad savo gyvenimą gali kontroliuoti ryžtu.

Nors ši krikščionybės kryptis yra persmelkta „galiu tai padaryti“ dvasia, joje slypi ir mintis, kad jei pasiduodi ligai, esi nevykėlis. Katė labai serga, ir joks pozityvus mąstymas nepadeda susitraukti jos kūno augliams. Ji galvoja, kaip reikės mirti visuomenėje, manančioje, kad niekas nenutinka be priežasties?

Katė netenka šio įsitikinimo ir atranda, kad gyvenimas yra sunkus, bet nuostabus taip, kaip niekada anksčiau nebuvo. Atvirumu, humoru ir išmintimi Katė Bowler giliai įtraukia skaitytoją į savo gyvenimą, kuriame su meile apgyvendina būrį draugų, bičiulių, giminaičių ir gydytojų. Knyga „Niekas nenutinka be priežasties“ yra gyvenimo istorija, kurioje atskleistas jos požiūrio į mirtį pokytis, išmokęs ją džiaugtis gyvenimu.

„Knygų lentynoje ši knyga turėtų atsidurti šalia tokių puikių knygų ta pačia tema kaip Paulo Kalanithio „Įkvėpti tylą“ ir Atulo Gawandės „Būti mirtingam.“
Bilas Geitsas

„Prasmės paieškų meditacija ten, kur jokios prasmės nėra, paleidimas to, ko išlaikyti negalime, ir išlikimas bebaimiams netgi tada, kai esame apimti siaubo.“
Lucy Kalanithi

„Aš greitai ir smarkiai įsimylėjau Katę Bowler. Jos rašymas yra atviras, elegantiškas ir pagaulus – ji tokia, kaip krikščionė Joana Didion. Baigusi skaityti Katės istoriją ėmiau geriau suvokti dabartį, tapau dėkingesnė ir mano vienatvės jausmas susilpnėjo. O kam dar tarnauja menas?“
Glennon Doyle, #1 „The New York Times“ bestselerio „Love Warrior“ autorė ir organizacijos „Together Rising“ prezidentė.


  • Pavadinimas originalo kalba: Everything Happens for a Reason: And Other Lies I've Loved
  • Autorius: Kate Bowler
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 20x11, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930041
  • Vertėjas: Gražina Nemunienė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko", Kate Bowler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kate Bowler su knyga "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kate Bowler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekas nenutinka be priežasties: ir kiti melai, kurie man patiko" perkama kartu