0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)

Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 7.70 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šiandieninėje Rusijoje viskas yra įmanoma. Profesionalūs žudikai jaučiasi kaip tikri menininkai, režisieriai virsta Kremliaus propagandos įrankiais, smogikų grupuotės – šventaisiais kariais. Tokia yra švytinti siurrealistinė XXI a. Rusija. Tai pulsuojantis naujų pinigų ir naujos galios pasaulis, vienvaldystė ir iššūkis Vakarams. Čia viskas keičiasi taip greitai, kad nutraukiami bet kokie saitai su realybe ir net diktatūra tampa realybės šou.

Peteris Pomerantsevas – Londone gyvenantis prodiuseris ir žurnalistas, jo straipsnius spausdino New Yorker, Newsweek, Le Monde Diplomatique ir daugelis kitų įtakingų leidinių. 2006-aisiais nuvykęs į Rusiją autorius pateko į sensacingą televizijos virtuvę, jam buvo prieinamos paslaptingiausios istorijos, P. Pomerantsevas tapo netikėčiausių pasakojimų liudytoju, jo pašnekovai – nuo propagandos lyderių iki Sibiro banditų, nuo skurdžių prostitučių ir perkarusių manekenių iki į Londoną persikrausčiusių turtuolių. Knygoje „Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma“ autorius atskleidžia politinį bei moralinį naujosios Rusijos paradoksą: toje šalyje niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma.

„Nuo pirmų šios knygos puslapių manęs nepaliko įspūdis, kad, praėjus penkiolikai metų, vėl skaitau Viktoro Pelevino „Generation "П". Tas pats vartotojų nuomonės formuotojų virtuvės slapčiausių užkaborių išmanymas, toks pats tikrovės ir siurrealizmo susipynimas. Tik jei Pelevino reklamos kūrėjų pasaulis kažkurioje vietoje peržengia į fantastinę aplinką, Pomerantsevo TV realybės šou išlieka visiškai realus. Tikri Rusijos likimą lemiantys veikėjai, originalios pavardės, kurių šių dienų Putino Rusijoje prisibijoma, iki siurrealizmo reali tikrovė. Vieną dieną oro uosto laukiamojoje salėje filmuojamas realybės šou, o kitą dieną teroro išpuolis paverčia tą pačią salę žinių realybės šou dalimi. Kaukazo karas, Kremlius, jo ideologų poveikis tikriems TV prodiuseriams, propagandos kūrimo būdai, tikra ir tariama opozicija režimui – viskas atidengta, dekonstruota. Todėl rekomenduoju šią knygą visiems, norintiems perprasti šių dienų Rusiją, ypač tiems, kas neturi jėgų ilgai ir sistemingai naršyti rusišką interneto terpę, o juo labiau – žiūrėti Putino realybės šou TV kanaluose.“
Aleksandras Matonis


  • Autorius: Peter Pomerantsev
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094441615-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)", Peter Pomerantsev. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Peter Pomerantsev su knyga "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Pomerantsev. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma (knyga su defektais)" perkama kartu