0

Pirkėjų atsiliepimai

Niekis ir Esmas, I ir II tomai

Kaina: 29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Niekis ir Esmas, I ir II tomai" aprašymas

Dvitomėje filosofo prof. Arvydo Šliogerio knygoje "Niekis ir esmas" bandoma kelti problema, atsiradusi kartu su Vakarų metafizika, bet taip ir netapusi įdėmaus, analitinio žvilgsnio objektu ir savarankiška apmąstymų tema. Tai Niekio, nebūties ir negatyvumo problema, pirmą kartą patekusi į Parmenido akiratį, perimta krikščionybės, bet Naujųjų laikų filosofijoje nustumta į antrąjį planą.Knygos "Niekis ir esmas" paantrašte galėtų būti kalbos figūra „Prieš nihilizmą“. Turimas galvoje naivusis nihilizmas, suvešėjęs „vartotojų visuomenėje“. Šiam nihilizmui priešinama vadinamoji „filotopija“ - žmogaus susisaistymas tiesiogine jusline aplinka, pagarba artumai, atvirumas tam, ką autorius vadina Esmo fenomenų lauku ir kas tradiciškai vadinama gražiu lietuvišku žodžiu: Tėviškė.

Antroji šios knygos "Niekis ir esmas" tema – bandymas apmąstyti žmogaus daiktiškąją konkretybę.


  • Autorius: Arvydas Šliogeris
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098205015

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Niekis ir Esmas, I ir II tomai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Arvydas Šliogeris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Niekis ir Esmas, I ir II tomai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Niekis ir Esmas, I ir II tomai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Niekis ir Esmas, I ir II tomai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Niekis ir Esmas, I ir II tomai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Šliogeris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Niekis ir Esmas, I ir II tomai" perkama kartu