⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje

Kaina: 23,29 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2023-06-08
2023-06-30 23.29 InStock
Rezervuoti

Knygos "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje" aprašymas

Amerikiečių žurnalistas ir nacionalinės premijos laureatas Patrickas Ruddenas Keefe'as gilinasi į Anglijos ir Airijos konflikto esmę, bando suprasti tikrąsias to konflikto priežastis ir pasekmes gyventojams.

Kaip atspirties tašką knygai „Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje“ žurnalistas pasirinko liūdnai pagarsėjusį McConville atvejį. Dešimties vaikų motina Jean McConville IRA (Airijos respublikonų armija) apkaltinta padėjus britų armijai buvo pagrobta, o jos palaikai rasti tik po trijų dešimtmečių. IRA nužudė 38 metų J. McConville, o vaikams pasakė, kad jų motina juos paliko.

Patrickas Ruddenas Keefe'as kviečia suvokti socialinės katastrofos mastą ir atsakyti į klausimą, ar kova už laisvę verta tiek kraujo ir suluošintų likimų.


  • Autorius: Patrick Radden Keefe
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2023
  • ISBN ar kodas: 9786094275531
  • Vertėjas: Ieva Balčiūnaitė-Vaičiulienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Tautų istorija

Patrick Radden Keefe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Patrick Radden Keefe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nieko nesakyk. Kruvini įvykiai ir susitaikymo paieškos Šiaurės Airijoje" perkama kartu