0

Niekšingasis lordas Grėjus

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Niekšingasis lordas Grėjus

  • Serija: Jo Didenybės elitas
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090306765

2021-02-28 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Niekšingasis lordas Grėjus" aprašymas

Jo Didenybės elitas – itin slapta šnipų organizacija, kurios nariai dėl karaliaus ir savo tėvynės pasiryžę viskam, net leistis į pavojingas gyvybei, o kartais ir ne visai padorias misijas. Tačiau, kad ir kokie bebaimiai tie vyrai būtų, net jų širdys neatsispirs ypatingų ir ne ką mažiau už juos narsių gražuolių meilės kerams.

Keturių knygų serija Jo Didenybės elitas. „Niekšingasis lordas Grėjus“ - trečia knyga.

Panelė Teodora Kranford išmoko tramdyti pašėlusią savo prigimtį. Jos tikrai nesuvilios dar vienas turtų medžiotojas. Ji svajoja apie garbingą, protingą jaunikį, o ne savimi pasitikintį niekšelį, koks neabejonai yra naujasis kaimynas lordas Grėjus. Tačiau Teodora įsitikinusi, kad šis vyras kažką slepia… Pirmas jo bučinys ją ne tik pakeri, bet ir priverčia trokšti daugiau!

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Niekšingasis lordas Grėjus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Niekšingasis lordas Grėjus, kurią skaitytojams dovanoja Virginia Heath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginia Heath su knyga Niekšingasis lordas Grėjus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Niekšingasis lordas Grėjus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Heath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Niekšingasis lordas Grėjus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Niekšingasis lordas Grėjus" perkama kartu