-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 23,29 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-19 Aloyzas Sakalas


2023-02-28 23.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai" aprašymas

Ar KGB – tai jau praeitis? Knygos autorius Vladimiras Popovas, devyniolika metų pradirbęs KGB bendradarbiu, agentūriniu operatyvininku, pateikia unikalių liudijimų: faktų, sąsajų, biografijų, prisiminimų, siaubingų ir komiškų nutikimų. Neįtikėtinai susiraizgę likimai, agentūrinė informacija, žvalgyba, kontržvalgyba, verbavimas, žudymas, neįsivaizduojami pinigų, deimantų, aukso srautai – visa tai iš pirmų lūpų, be nutylėjimų, veidų ar pavardžių slėpimo. KGB buvo apraizgęs viską ir visus: mokslininkus, sportininkus, menininkus, dvasininkus, studentus ir, be abejo, kadrinius darbuotojus. Toks buvo ir knygos autorius KGB papulkininkis V. Popovas, todėl nuo pirmųjų eilučių tampa aišku – melo čia nėra.

Ši Vladimiro Popovo knyga „Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai“ – tai mėginimas apibendrinti jo, kaip buvusio saugumiečio, patirtį ir žinias, paanalizuoti, kas vyko Sovietų Sąjungoje jos saulėlydžio laikotarpiu, kas lėmė SSRS griūtį ir buvusio kadrinio KGB karininko Putino Rusijos – naujo tipo šalies, valdomos to paties valstybės saugumo, – susikūrimą.

1991 m. spalį pagaliau iš KGB atleistas Vladimiras Popovas nutraukė ryšius su šia organizacija ir dabar gyvena Kanadoje.

Prie šios knygos „Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai“ struktūros ir turinio kūrimo stipriai prisidėjo iš Rusijos emigravęs žinomas amerikiečių istorikas Jurijus Felštinskis.


  • Autorius: Vladimir Popov
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268826

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-19

Parašykite atsiliepimą apie "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Vladimir Popov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimir Popov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai" perkama kartu