0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Niki. Dvigubas portretas

2.2
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -86%
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 10.80 € (86%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-28 Meri

Stipri knyga, kurioje persipina laikas, siužetai ir veikėjai. Puiki knyga.


2021-11-30 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Niki. Dvigubas portretas" aprašymas

"Koks gražus būtų pasaulis, jei žinotum taisyklę, kaip vaikščioti labirintais."
Umberto Eco

Ties autobiografijos ir romano riba balansuojantis Anetos Anros kūrinys „Niki: dvigubas portretas“ – tai dviejų menininkių gyvenimo istorijos, jų būties paralelės ir gijos. Tai pasakojimas apie mūsų mintyse esančius ir išgalvotame realiame pasaulyje gyvenančius žmones.

Malena – mergina iš Žvėryno Vilniuje. Niki de Saint Phalle – pasaulinio garso kūrėja iš Paryžiaus. Jos abi gimė po Skorpiono ženklu, jos abi gimė tą pačią dieną. Tačiau jas skiria tūkstančiai kilometrų ir pusšimtis metų. Be gimtadienio, rodos, daugiau nieko bendra – kita tautybė, gyvenamoji aplinka, jokių bendrų patirčių ir atsiminimų…

Malena svajoja surasti tėvą, kuris rašo laiškus iš Paryžiaus ir Londono, apsigyvena su Dailininku... Niki priklauso prancūzų Naujojo realizmo grupuotei, šaudo į paveikslus ir kuria monumentalias skulptūras. Dvi moterys ir jų vyrai... Kuri istorija autobiografinė? Kur prasideda biografija? Kokia yra riba tarp to, kas tikra, ir to, ką sukuria vaizduotė?

„Niki: dvigubas portretas“ – „Galbūt romanas“, kaip skelbia jo paantraštė. Atskirti kur baigiasi autentika ir prasideda išmonė – prievolė, tenkanti ne kūrėjui, o skaitytojui.

Malenos, Niki ir Anetos istorijos – tai, pirmiausia, pasakojimas apie moterį menininkę, apie desperatišką jos norą rasti artimą sielą ir susikurti emocinį saugumą. Tai pasakojimas ir apie meilę - Dailininkui, Sūnui, Močiutei, mamai, tėvui... Baimę likti vienišai nugali noras būti atvirai, švelniai ir net... nuodingai. Kaip Skorpionas.

Romano „Niki: dvigubas portretas“ kintanti erdvė kuria ir pasakojimo dinamiką: Vilnius ir Paryžius, namelis Užupyje šalia Bernardinų kapinių ir sala prie Afrikos, viršžvaigždinės sferos ir labirintai...

Žvėryne ji gimė, Užupyje leidžia laiką su savo sūnumi, Londonas įkvėpė imtis plunksnos, o Paryžius kelia panašius jausmus kaip ilgai nematytas ir išsiilgtas žmogus.


  • Autorius: Aneta Anra
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 229
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664045

2021-03-04

daugiau noro būti rašytoja, nei paties kokybiško rašymo.

2021-03-02

Sunkiai skaitosi, savotiškai parašyta. Bet įveikiau...ir nesigailiu.

2020-04-28

Stipri knyga, kurioje persipina laikas, siužetai ir veikėjai. Puiki knyga.

2019-08-13

Kažko trūko. Padrika.

Parašykite atsiliepimą apie "Niki. Dvigubas portretas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Niki. Dvigubas portretas", kurią skaitytojams dovanoja Aneta Anra. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aneta Anra su knyga "Niki. Dvigubas portretas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niki. Dvigubas portretas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aneta Anra. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niki. Dvigubas portretas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niki. Dvigubas portretas" perkama kartu