0

Niko kelionė per laiką ir erdvę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Niko kelionė per laiką ir erdvę

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9786094660542

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
– Tu įėjai į kvantinį pasaulį. Čia matysi daug keistų dalykų, visiškai kitokių negu tie, kuriuos savo pasaulyje iki šiol pažinojai.Sonia Fernandez-Vidal – ispanų fizikė, kvantinės optikos daktarė, dirbo CERN, dėsto Barselonos universitete. „Niko kelionė per laiką ir erdvę“ – į 12 kalbų išversta jos knyga, kurioje kvantinė fizika virsta nuotykių romanu, skirtu paaugliams.Nikui keturiolika. Jis nesupranta fizikos, tiksliau – negali jos pakęsti. O į mokyklą eiti vis tiek reikia... Tačiau vieną rytą ant jo kambario lubų nežinia iš kur atsiranda užrašas: „Jei nori, kad vyktų kitokie dalykai, niekada nedaryk to paties“. Todėl, užuot ėjęs įprastu keliu, Nikas pasuka kita kryptimi – ir pamato niekada anksčiau neregėtą namą, kurio durys užrakintos trimis spynomis. Čia viskas ir prasideda: trikdantys klausimai, tamsa namo viduje ir dėžutė, ant kurios užrašyta “Visatai pažinti”.

Pasirodo, Nikas patenka į kvantinį pasaulį – keistą ir nepaprastai įdomų. Ten materija su antimaterija žaidžia futbolą, Šrėdingerio katinas vienu metu yra ir gyvas, ir miręs, laikrodžių krautuvėlė rodo reliatyvų laiką, o keliaujama, lendant kiaurai sienas. Yra ir naujų kvantastiškų draugų – elfas Eldvenas ir fėja Kiona. Visa tai Nikui labai patinka. Tačiau kodėl draugai sunerimę laukia kažkokio Mokytojo laiško? Kas tas Mokytojas ir ką Nikas apskritai veikia šiame keistame pasaulyje?


Šiuolaikinė fizika kupina mįslių ir įdomiausių dalykų. Nebūtina eiti kiaurai sienas, kad pasinertum į kvantinį pasaulį. Pakanka atsiversti šią knygą „Niko kelionė per laiką ir erdvę“– istoriją, parodančią, kad didžiausi stebuklai slypi visai šalia, ir juos gali atrasti visi, bent kartą išsukę iš įprasto kelio.


Visi, kam atrodo, kad superpozicija – jogos rūšis, o Higso bozonas – gyvūnas.

Visi, kurie nekenčia tiksliųjų mokslų, bet mėgsta nuotykius.

Kvantinis pasaulis laukia jūsų.


Iš islandų kalbos vertė Pranas Juozas Žilinskas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu