⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok

Kaina: 2,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok" aprašymas

Tuoj prasidės amžiaus kova: nindzės susidurs su monstrais. Kas laimės? Tai gali nuspręsti tik tu! Stiprink kovotojus klijuodamas lipdukus ir spalvindamas epines dvikovas. Nulemk, kas laimės - nindzės ar monstrai!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833861081

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nindzės VS Monstrai. Spalvink ir klijuok" perkama kartu