0

Nippė nori namo

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nippė nori namo

  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 157
  • ISBN ar kodas: 9789986485421

2020-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nippė nori namo" aprašymas

Supykusi ant mamos, Nippė išeina namų. Ir tuoj pat patenka į bėdą. Pernakvojusi pas draugę, bastosi po Vilnių - tiesa, turėdama labai aiškų tikslą - kolei pakliūva į vaikų prekeivių rankas.
Ją gelbsti angelas sargas ir didelė meilė tėčiui.

Parašykite atsiliepimą apie "Nippė nori namo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nippė nori namo, kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Nippė nori namo aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nippė nori namo. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nippė nori namo dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nippė nori namo" perkama kartu